رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

شکل و شمایل احتمالی نسل جدید هیوندای توسان

عصر خودرو- هیوندای توسان را می‌توان یکی از کراس‌اوورهای جذاب و پرطرفدار این برند دانست که در کشورمان نیز حضور دارد.

شکل و شمایل احتمالی نسل جدید هیوندای توسان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از گسترش نیوز، بعد از آن که هیوندای تغییر و تحولات در بخش طراحی و ساخت شاسی‌بلند ایجاد کرد و به تولید نمونه پالاسید پرداخت حال به سراغ تغییر کراس‌اوورهای کوچک‌تر خود رفته است. نسل جدید توسان اخیرا با ظاهری متفاوت در خیابان‌ها شکار شده البته ظاهر آن کاملا مشخص نبوده ولی تصاویر ذهنی مختلفی از آن منتشر شده است. در جدیدترین تصویر ذهنی هیوندای توسان جدید با توجه به زبان طراحی این برند که پیش گرفته طراحی صورت گرفته است.

  یکی از مهم‌ترین تغییراتی که احتمالا روی توسان ایجاد می‌شود مربوط به طراحی منحصر به فرد چراغ‌های جلو خواهد بود. جلوپنجره توسان جدید نیز انتظار می‌رود طراحی شبیه به همین تصویر ذهنی داشته باشد که اگر چنین اتفاقی بیفتد می‌تواند تاثیر به‌سزایی در جالب نظر مشتریان داشته باشد. به نظر می‌رسد که توسان جدید با مدل 2021 به بازار ورود پیدا کند و باید تا زمان رونمایی آن منتظر ماند و دید که این خودرو چه ظاهری خواهد داشت. همانند ظاهر این خودرو که اطلاعات دقیقی در مورد آن وجود ندارد هنوز در مورد مشخصات فنی نیز صحبتی نشده است.

  لازم به ذکر است که هیوندای توسان در سه نسل به تولید رسید که در این میان نمونه‌های فیس‌لیفت نیز به بازار عرضه شد. هر سه نسل این خودرو نیز در کشورمان حضور دارد و در صورتی که واردات خودرو آزاد می‌شد امکان حضور نسل بعدی نیز در کشور وجود داشت.
   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط