اوتو ۳۶۰

مدیرکل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت پست خبر داد:

ارسال مجدد کارت‌های سوخت جامانده با پست پیشتاز

عصر خودرو- وطن پرست گفت: درخواست ارسال مجدد تعدادی از کارت‌های سوخت جامانده در باجه‌های معطله دریافت شده که بخشی از آن‌ها به دلیل تکمیل فرایند درخواست، وارد چرخه ارسال شده است.

ارسال مجدد کارت‌های سوخت جامانده با پست پیشتاز
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محسن وطن پرست مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست گفت: مالکان کارت‌های سوختی که کارت آن‌ها وارد باجه معطله شده است، می‌توانند برای دریافت کارت در آدرس موردنظر، درخواست توزیع مجدد بدهند.
  وطن پرست ایجاد گزینه ارسال مجدد در سامانه رهگیری کارت سوخت سایت شرکت ملی پست را یادآور شد و افزود: متقاضیانی که کارت سوخت آن‌ها وارد باجه معطله شده است، می‌توانند با انتخاب گزینه یادشده، نسبت درخواست ارسال مجدد کارت خود اقدام کنند.

  به گفته او، تاکنون درخواست ارسال مجدد تعدادی از کارت‌های سوخت جامانده در باجه‌های معطله دریافت شده که بخشی از آن‌ها به دلیل تکمیل فرایند درخواست، وارد چرخه ارسال شده است.

  او در خصوص مراحل درخواست مجدد توزیع کارت سوخت گفت: متقاضی پس از وارد کردن کدرهگیری 20 رقمی (دریافت شده از سامانه epolice.ir) در سامانه http://newtracking.post.ir و مطلع شدن از اینکه کارت سوخت وارد باجه معطله شده است، می‌تواند روی گزینه " در صورتیکه مایل هستید تا مرسوله مجددا برای شما ارسال گردد " کلیک کرده و در این بخش اطلاعات لازم را تکمیل کند تا در اولین فرصت درخواست شان بررسی و نسبت به ارسال مجدد آن اقدام شود.

  مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس پست افزود: ارسال مجدد کارت‌های سوخت جامانده به صورت پست پیشتاز انجام می‌شود؛ شماری از کارت‌های سوخت به دلیل حضور نداشتن مالک در آدرس ثبت شده، نقل مکان مالک، شناخته نشدن آدرس و خودداری از تحویل در آدرس اعلام شده، وارد باجه معطله دفاتر پستی می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط