اوتو ۳۶۰

آغاز مرحله سوم پیش فروش محصولات ایران خودرو از ۳۰ مهرماه

عصر خودرو- مرحله سوم پیش فروش محصولات ایران خودرو به منظور پاسخ گویی به نیاز مشتریان ازروز سه شنبه ۳۰ مهرماه سال جاری آغاز می شود.

آغاز مرحله سوم پیش فروش محصولات ایران خودرو از ۳۰ مهرماه
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، این شرکت به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و بازار، پیش فروش برخی از محصولات خود را با موعد تحویل سال 99 انجام می‌دهد.
  خودروهای عرضه شده در این پیش فروش شامل پژو 405 بنزینی اس ال ایکس، سمند ال ایکس سال بنزینی ، سمند ال ایکس با موتور ای اف 7 ، پژو پارس سال ،‌  206 تیپ 2 ، پژو 206صندوق دار ، پارس ال ایکس ، دنا پلاس ومعمولی  با موعد تحویل شهریور و مهرماه  سال 99 است.
  بر اساس این گزارش، ایران خودرو طرح پیش فروش محصولات خود را با اعمال محدودیت هایی از جمله دارا بودن گواهی نامه، هر کد ملی یک خودرو و خرید نکردن از ایران خودرو و سایپا در 18 ماه گذشته، امکان ثبت نام فقط برای افراد بالای 18 سال و عدم تنظیم صلح نامه به منظور بهره مندی مشتریان واقعی به اجرا گذاشته است.
  سود مشارکت در پیش فروش محصولات ایران خودرو نیز بسته به نوع محصول از 15.5 تا  5. 17 درصد و سود انصراف نیز از 5. 12 تا 5 . 14 درصد متغیر است.
  مشتریان می‌توانند برای ثبت نام، ساعت 11 روز سه شنبه  30 مهر 98 به سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط