برنج

آئودی خودروی جایگزین مدل TT را اعلام کرد

عصر خودرو- به نظر می‌رسد که آئودی قصد دارد که کراس‌اوور الکتریکی جدیدی را تحت عنوان eTTron جایگزین خودروی اسپورت TT خود کند.

آئودی خودروی جایگزین مدل TT را اعلام کرد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا ، چند ماه پیش بود که شرکت خودروسازی آئودی بازنشستگی خودروی اسپرت Audi TT را تایید کرد و پس از آن اعلام کرد که خودروی جایگزین جدیدی را تحت عنوان eTTron به جای آن معرفی و عرضه خواهد کرد.

  حالا به نظر می‌رسد که با بالا گرفتن تب و تاب معرفی و عرضه خودروهای الکتریکی در جهان، شرکت آئودی نیز اطلاعات و جزییات بیشتری از جایگزین خودروی قبی و بازنشسته خود را منتشر کرده است تا بدین ترتیب بتواند نظر و توجه علاقمندان به خودروهای پاک و دوستدار محیط‌زیست را به سمت و سوی خود جلب کند و سهم خود را در بازارهای جهانی افزایش دهد.

  مدیرعامل آئودی پیشتر از لزوم بازنشستگی و از رده خارج شدن خودروی اسپرت audi TT گفته و خاطرنشان کرده بود که جایگزین آن یک مدل جدید با بهره گیری از موتور و قوای محرکه تمام برقی در همان بازه قیمتی معرفی و عرضه خواهد شد.

  بر اساس گزارش وب سایت اتو اکسپرس این خودروی جایگزین یک کراس اوور تمام الکتریکی خواهد بود که به نظر می‌رسد کوچکتر از خودروی آئودی Q3 بوده و طول آن حدود 4.35 متر خواهد بود.

  همانطور که از گزارش‌های منتشر شده در وبسایت carscoops معلوم و مشخص می‌شود پلت‌فرم این خودرو بر پایه گروه پلتفرم فولکس واگن تحت عنوان معماری MBE است که طراحی بسیار منعطفی برای خودروها توسعه داده شده جدید به شمار می‌رود.

  مدل پایه این خودرو به یک موتور با قدرت تولید 200 اسب بخار مجهز شده است که از نوع دیفرانسیل عقب بوده و گفته می‌شود یک مدل دو موتور و چهار چرخ محرک این خودرو نیز در اختیار مشتریان و علاقمندان قرار خواهد گرفت.

  گستره حرکتی این خودروی تمام برقی حد فاصل 320 الی 547 کیلومتر تخمین زده می‌شود که به سه مجموعه باتری 45، 58 و 78 کیلو وات ساعتی تجهیز خواهد بود.

  برچسب ها
  کرمان موتور