برنج

تخفیف ۵۰۰۰ دلاری برای مشتریان!

عصر خودرو- شرکت خودروسازی فورد به منظور افزایش فروش و سهم خود در بازار، به مشتریان خودروهای فورد اسکیپ ۲۰۱۹ تخفیفی معادل چهار هزار و ۷۸۰ دلاری قائل شده است.

تخفیف ۵۰۰۰ دلاری برای مشتریان!
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، شرکت فورد که بدون شک یکی از بزرگترین و موفق‌ترین خودروسازان ایالات متحده آمریکا به شمار می‌رود، به تازگی اعلام کرده است که برای مشتریانی که قصد خرید نقدی خودروهای فورد اسکیپ (Ford Scape) مدل 2019 را دارند، تخفیف های قابل توجهی در نظر گرفته است.  

  این در حالیست که نسل بعدی این خودرو یعنی فورد اسکیپ 2020 شش ماه پیش معرفی شد اما حالا به نظر می‌رسد که این خودروساز آمریکایی تصمیم گرفته است تا فروش خود را به حداکثر برساند.

  این تخفیف عبارت است از: یک هدیه هزار دلاری نقدی، تخفیف 2750 دلاری مشتری، مبلغ 500 دلار موجودی نمایندگی و 500 دلار هم تخفیف برای انتخاب پکیج ظاهری اسپورت در تریم های SE/SEL.

  این بدان معناست که مشتریان خودروی فورد اسکیپ 2019 SEL مجهز به پکیج ظاهری اسپورت قادر خواهند بود با کاهش قیمت محسوس و قابل توجهی نسبت به بهای اولیه ، این خودرو را خریداری کنند. بهای اولیه این خودرو 31 هزار و 480 دلار بود که با تخفیف این خودروساز، مشتریان می توانند آن را 26 هزار و 730 دلار خریداری و استفاده کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور