برنج

بررسی فنی خودرو یورش آئودی

عصر خودرو- مدیر فروش جدید آئودی در خلال برگزاری نمایشگاه CES ۲۰۲۰ لاس‌وگاس اعلام کرد که ارباب حلقه‌ها آماده‌ی حمله به مرسدس و ب‌ام‌و است تا بتواند جایگاه آن‌ها در بازار را تصاحب کند.

بررسی فنی خودرو یورش آئودی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، مدیر فروش جدید آئودی در خلال برگزاری نمایشگاه CES 2020 لاس‌وگاس اعلام کرد که ارباب حلقه‌ها آماده‌ی حمله به مرسدس و ب‌ام‌و است تا بتواند جایگاه آن‌ها در بازار را تصاحب کند.

  هیلدگارد ورتمن گفته که برنامه آئودی تمرکز روی سبد محصولات جذاب و استفاده از برنامه بازسازی جدیدی است که یکی از مراحل آن کاهش حدود 15 درصدی نیروی کاری شرکت تا سال 2025 خواهد بود. این کار باعث افزایش 6.7 میلیارد دلاری درآمد‌های آئودی خواهد شد.

  او گفته است:

  ما دوباره می‌خواهیم حمله کنیم. تغییرات بزرگی موردنیاز است، اما من علاقه زیادی در شرکت خود برای بهبود اوضاع می‌بینیم و این امر باعث خوش‌بینی می‌شود. چندین سال است که همه درباره شکست صنعت خودرو صحبت می‌کنند. حالا زمان تغییر وضعیت فرا رسیده است.

  آئودی همچنین به دنبال افزایش حاشیه سود خود از 7 تا 8.5 درصد پیش بینی شده سال 2019 به حدود 10 درصد می‌باشد. از دیگر برنامه‌های این خودروساز آلمانی می‌توان به خاتمه تولید TT کوپه و جایگزینی آن با محصولی تمام الکتریکی است. همچنین احتمال دارد نسل بعدی سدان پرچم‌دار A8 در نسخه تمام الکتریکی نیز تولید شود.

  ورتمن اضافه کرده است:

  توقف تولید خودرو‌های نمادینی همچون TT که باعث شکل‌دهی به آئودی شده نشانه‌ای از شجاعت است. تولید خودرویی همچون E-Tron GT هم نویدبخش شروع عصر جدیدی برای ماست.

  آئودی می‌خواهد حدود 10 خودروی پلاگین هیبریدی و 20 محصول تمام الکتریکی را تا سال 2025 به سبد محصولات خود اضافه کند که این امر باعث خواهد شد ارباب حلقه‌ها در این زمینه بالاتر از دو رقیب سنتی یعنی مرسدس بنز و ب‌ام‌و قرار گیرد.

  برچسب ها
  کرمان موتور