۴۰۰ دستگاه خودرو از آزاد راه پیامبر اعظم تخلیه شد

عصر خودرو- فرماندار بستان آباد با بیان اینکه به دلیل بارش برف و کولاک شدید، شرایط بحرانی در جاده های اصلی و فرعی حوزه استحفاظی این شهرستان حاکم است، گفت: با کمک عوامل راهداری و پلیس بیش از ۴۰۰ دستگاه اتوبوس و خودروی سواری از این مسیر تخلیه شده است.

۴۰۰ دستگاه خودرو از آزاد راه پیامبر اعظم تخلیه شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از  ایرنا، سید علی موسوی روز یکشنبه افزود: بارش شدید برف و کولاک که از دیروز در بستان آباد شروع شده، در برخی از نقاط این شهرستان همچنان ادامه داشته و باعث شده برخی از راههای اصل و فرعی با مشکل تردد مواجه شوند.

  وی با بیان این آزادراه پیامبر اعظم درحوزه استحفاظی شهرستان بستان آباد بر اثر کولاک بسته است افزود: ستاد مدیریت بحران در شهرستان بستان آباد در آماده باش کامل می باشد.

  وی ادامه داد: اکیپ های امدادی و اورژانسی و عوامل راهداری و پلیس از دیروز در مسیرهای اصلی و فرعی شهرستان بستان آباد مستقر و در آماده باش کامل هستند.

  وی گفت: سوخت رسانی با کمک شرکت نفت به وسایل نقلیه ای که در مسیرها مانده بودند، انجام شده و هم اکنون مسیر آزادراه بدون تردد ماشین گزارش می شود.

  فرماندار بستان آباد از آمادگی شهرستان برای اسکان مسافران در راه مانده خبر داد و افزود: تمهیدات لازم در این زمینه در شهرستان بعمل آمده است.

  وی با اشاره به ترافیک سنگین در جاده قدیم بستان آباد به سمت میانه گفت: با توجه به اینکه هدایت وسایل نقلیه از آزاد راه به سمت این جاده است شاهد ترافیک سنگین در این مسیر هستیم.

  موسوی از مسدود شدن بیش از 100 راه روستایی در شهرستان بستان آباد خبر داد و افزود: عوامل راهداری در تلاش هستند مسیرهای فرعی و روستایی را بازگشایی کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط