۶۰۰ خودرو در راه‌های آذربایجان‌شرقی تصادف کردند

عصر خودرو- سرپرست پلیس راه آذربایجان‌شرقی گفت: در پی بارش برف و لغزندگی راه های اصلی، فرعی و آزادراه تبریز - زنجان ۶۰۰ خودرو با هم برخورد کردند.

۶۰۰ خودرو در راه‌های آذربایجان‌شرقی تصادف کردند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ،  سرهنگ رضا کریمی نژاد  با بیان اینکه بیشتر این تصادفات جزئی است، افزود: تعدادی از رانندگان این خودروها در محل سازش کرده و تعدادی نیز برای تعیین تکلیف به بیمه معرفی شدند.

  وی با اشاره به اینکه در 24 ساعت گذشته تصادف منجر به فوت در راه های استان روی نداده است، اظهار داشت: حدود 7 فقره تصادف جرحی در راه های استان روی داده بود که بیشتر آن ها سطحی بوده و به صورت سرپایی مداوا شده اند.

  سرپرست پلیس راه آذربایجان‌شرقی گفت: روز گذشته در اثر بارش برف و کولاک شدید آزادراه تبریز - زنجان و مسیر مراغه - هشترود بسته شده بود که با تلاش ماموران پلیس و نیروهای راهداری بامداد امروز این راه ها باز شد و هم اکنون تمامی راه های اصلی و فرعی استان باز بوده و تردد در آن ها در جریان است.

  سرهنگ کریمی نژاد، با بیان اینکه هم اکنون بیشتر راه های استان لغزنده است، از هموطنان خواست امروز و فردا از سفرهای غیرضروری در محورهای استان خودداری کرده و در صورت ضرورت خودرو خود را به امکانات زمستانی و زنجیر چرخ مجهز کنند.

  وی یادآوری کرد: در زمان کنونی گردنه صائین در محور سراب - اردبیل کولاک و محدودیت دید وجود دارد و در صورت امکان رانندگان از تردد در این محور خودداری کنند .

  سرپرست پلیس راه آذربایجان‌شرقی گفت: رانندگان و مسافران در صورت نیاز و مواجه با مشکل در راه های استان می توانند با شماره تلفن های 110 و 34477800 مرکز کنترل ترافیک استان تماس بگیرند تا اقدامات لازم انجام شود.

  سرهنگ کریمی نژاد، افزود: ماموران پلیس راه با همکاری نیروهای سایر دستگاه های خدماتی مانند راهداری، هلال احمر و ستاد بحران شب گذشته به بیش از 400 دستگاه انواع خودرو که در برف و کولاک گرفتار شده بودند با استفاده از دستگاه های یدک کش کمک کرده و مسیر آزادراه تبریز - زنجان را پاکسازی کردند.

  وی اظهار داشت: هم اکنون مشکل خاصی از نظر تردد در راه های ارتباطی استان وجود ندارد و ضروری است رانندگان قوانین و مقررات را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه و با احتیاط حرکت کنند.

  آذربایجان شرقی دارای 235 کیلومتر آزاد راه، 453 کیلومتر بزرگراه، 922 کیلومتر راه اصلی، 2 هزار و 75 کیلومتر راه فرعی و 10 هزار و 441 کیلومتر راه روستایی است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • ۴۷۲
  • ۴۷۱
  • ۴۷۰
  • ۴۶۹
  • ۴۶۸
  • ۴۶۷
  • ۴۶۶
  • ۴۶۴
  • ۴۶۳
  آخرین بروزرسانی ۱ ماه پیش
  آرشیو