لیزینگ گردشگری

روز انتخابات محدودیت ترافیکی نداریم

انسداد ۳۰دقیقه‌ای جاده چالوس به دلیل ریزش بهمن‌

عصر خودرو- معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه پیش از ظهر امروز به دلیل ریزش بهمن در محور کندوان نزدیک پیچ آینه در حوزه استان البرز، این جاده مسدود شد، گفت: راهداران به سرعت و در مدت زمان ۳۰دقیقه مسیر را باز کردند.

انسداد ۳۰دقیقه‌ای جاده چالوس به دلیل ریزش بهمن‌
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از فارس، حیدر مطاعی  درباره آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها و همچنین ریزش بهمن در محور کندوان اظهار داشت: پیش از ظهر امروز به دلیل ریزش بهمن در محور کندوان نزدیک پیچ آینه در حوزه استان البرز برای حدود 30 دقیقه این محور مسدود شد.

  وی ادامه داد: بلافاصله راهداران به همراه تجهیزات راهداری در منطقه نسبت به پاکسازی محور و برف‌روبی اقدام کردند و محور کندوان بازگشایی شد.

  معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اظهار داشت: در حال حاضر کل نیمه غربی کشور تا خرم‌آباد و برخی نقاط کشور درگیر بارش برف و باران هستند و در برخی استان‌ها بارش برف شدید داریم اما هیچ راه اصلی و فرعی مسدود نیست.

  مطاعی افزود: در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی تعدادی راه روستایی مسدود به علت بارش برف داریم که تلاش می‌کنیم به سرعت امروز بازگشایی شود.

  معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه روز دوم اسفند که روز انتخابات است محدودیت ترافیکی در جاده‌ها نداریم، گفت: سامانه بارشی به تدریج به سمت استان‌های گلستان و خراسان شمالی کشیده می شود.

  وی تأکید کرد: راهداران در استان‌های برف‌گیر و دیگر استان‌ها در آماده‌باش کامل هستند و اجازه نمی‌دهند راه‌های اصلی و فرعی مسدود شود و همچنین اگر راه روستایی هم مسدود شده باشد، تلاش می‌کنیم تا پایان وقت امروز بازگشایی شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط