برنج

یک مقام مسئول خبر داد؛

ثبت نام ۳۰۰ هزار نفر برای دریافت کارت سوخت از اول بهمن

عصر خودرو- سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورد‌های نفتی گفت: هم اکنون از اول بهمن بالغ بر ۳۰۰ هزار نفر برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کرده اند.

ثبت نام ۳۰۰ هزار نفر برای دریافت کارت سوخت از اول بهمن
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی   با اشاره به اینکه چند خودرو هنوز کارت سوخت ندارند، گفت: در حال حاضر از اول بهمن امسال حدود بالغ بر 300 هزار نفر برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کرده اند.
  او ادامه داد: کارت مالکانی که ثبت درخواست کارت‌های سوخت خود را تا قبل از اول بهمن‌ انجام داده‌اند، آماده است و مراحل تولید کارت طی شده است.
  سخنگوی شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی مبنی بر اینکه تاکنون چند نفر از مالکان خودرو در خواست کارت سوخت داده اند  اضافه کرد: در حال حاضر از این موضوع بی اطلاع هستم و طبق آمار رسیده تعداد این افراد بسیار پایین است.

  کاهی در ادامه برای اینکه مالکان خودرو و موتور سیکلت چگونه  استعلام وضعیت کارت هوشمند سوخت خود را انجام دهند بیان کرد: مالکان برای آگاهی یافتن از آخرین وضعیت کارت هوشمند سوخت، کافیست شماره وی آی ان (VIN) کارت سوخت را توسط پیام کوتاه (SMS) به شماره 1101202040 ارسال کنند. در صورتی که قالب و ساختار مشخص شده در این راهنما را در نوشتن شماره وی آی ان در پیام کوتاه رعایت کنند، سیستم نرم‌افزاری بطور خودکار در همان لحظه پاسخ شما را می‌دهد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط