اوتو ۳۶۰

پس از تعطیلی نمایشگاه خودروی ژنو به علت نگرانی از کرونا؛

ب ام‌ و و پورشه خودروهای جدید خود را آنلاین معرفی کردند

عصر خودرو- پس از این که نمایشگاه ۱۱ روزه خودروی ژنو که قرار بود از پنج‌شنبه آغاز به کار کند، به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل شد، ب ام‌ و و پورشه خودروهای جدید خود را به صورت آنلاین رونمایی کردند.

ب ام‌ و و پورشه خودروهای جدید خود را آنلاین معرفی کردند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، پس از اینکه نمایشگاه 11 روزه خودروی ژنو که قرار بود از پنج‌شنبه آغاز به کار کند، به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل شد، بی‌ام‌وه و پورشه داغ‌ترین خودروهای جدید خود را به صورت آنلاین رونمایی کردند.

  خودروسازان از نمایشگاه‌های بین‌المللی برای رونمایی از محصولات جدید خود و جلب توجه جهانی برای شرکت و خودروهای آن استفاده می‌کنند. نمایشگاه خودروی ژنو از قدیم ویژه برندهای لوکس و خودروهای سوپرکار ابرخودرو) بوده است.

  مدیرعامل بی‌ام‌وه، اولیور زیپس، در یک کنفرانس خبری زنده خودروی مفهومی جدید این شرکت که به آن «بی‌ام‌وه کانسپت آی 4» گفته می‌شود را معرفی کند. قرار است این برنامه روز سه‌شنبه رأس ساعت 2:15 بامداد به وقت شرقی آمریکا، پخش شود.

  بنتلی هم در حال برنامه‌ریزی برای یک کنفرانس خبری آنلاین است تا خودروهای لوکس جدید خود را معرفی کند، اما این شرکت اعلام کرد هنوز زمان‌بندی این برنامه مشخص نیست.

  سخنگوی شرکت پورشه هم اعلام کرد روز سه‌شنبه در یک برنامه آنلاین، خودروی پرچمدار جدید 911 خود را معرفی کند.

  رویترز خبر داد که آئودی، مرسدس بنز و فیات‌کرایسلر در حال برنامه‌ریزی برای نمایش آنلاین خودروهای جدید خود هستند. انتظار می‌رود فیات کرایسلر خودروی جدید تمام الکتریکی خود را به نمایش بگذارد.
   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط