اوتو ۳۶۰

به مناسبت آغاز به کار فروشگاه ۵۰۲ پرشیاخودرو؛

تخفیف ویژه قطعات و اکسسوری با ارسال رایگان تا پایان اسفند

عصر خودرو- پرشیا خودرو که فروش و خدمات پس از فروش خودروهای ب.ام.و و مینی را بر عهده دارد در ادامه روند توسعه کسب و کار خود، با افتتاح نمایندگی ۵۰۲ در خیابان امیرکبیر تهران، گام دیگری در تامین قطعات یدکی اصلی محصولات خود برداشته است.

تخفیف ویژه قطعات و اکسسوری با ارسال رایگان تا پایان اسفند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، افتتاح این فروشگاه، بخشی از استراتژی توسعه خدمات پرشیا خودرو در بعد کمی و کیفی است تا از این طریق مالکین محصولات ب.ام.و و مینی بتوانند با اطمینان بیشتری لذت راندن این خودرو‌ها را تجربه کنند. افتتاح دومین نمایندگی فروش قطعات یدکی در قلب تجاری این صنف در تهران نیز گام دیگری در همین راستا است تا از این طریق نیاز بازار به قطعات یدکی اصلی محصولات ب.ام.و و مینی برطرف شود.
  پرشیاخودرو به مناسبت آغاز به کار فروشگاه 502 در زمینه عرضه قطعات، شرایط فروش ویژه ای را برای قطعات و اکسسوری خودرو در نظر گرفته است. در حال حاضر مشتریان می توانند تا پایان اسفند ماه سال 98 از تخفیف های زیر در هنگام خرید بهره مند شوند. علاوه بر این ارسال قطعات به تمامی مناطق تهران نیز به صورت رایگان انجام خواهد شد.
  لیست تخفیف ها:
  • باطری 12%
  • رینگ 20%
  • قطعات 25%
  لاستیک 30%
  • مکمل سوخت 30%
  • کف پایی 50%
  • زاپاس و متعلقات 60%
  برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس با فروشگاه 502 واقع در تهران، خیابان امیرکبیر، مرکز تجاری سپهر، واحد G36 با شماره تلفن های 02136900433 و 02136900427 تماس حاصل فرمایید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط