نحوه خدمت‌رسانی شرکت واحد در نوروز ۹۹ اعلام شد

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تشریح خدمات‌رسانی این شرکت در نوروز ۹۹ با اعلام اینکه ناوگان اتوبوسرانی تهران در طول تعطیلات نوروز خدمات رسانی می‌کند، گفت: اتوبوس‌های ما حتی لحظه تحویل سال هم فعال خواهند بود.

نحوه خدمت‌رسانی شرکت واحد در نوروز ۹۹ اعلام شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، مهندس محمود ترفع با اعلام اینکه 5000 دستگاه اتوبوس ناوگان اتوبوسرانی آماده خدمات رسانی به شهروندان هستند، افزود: اصولاً حمل ونقل عمومی تابع تقاضاست و در شرکت واحد نیز بر اساس میزان تقاضای موجود، اتوبوس به خطوط اعزام می کنیم.

  وی با اشاره به اینکه عملیات ضد عفونی کردن ناوگان اتوبوسرانی تهران در ایام عید نیز به صورت دقیق و کامل انجام می شود اظهار کرد: کار ضدعفونی شبانه روزی اتوبوس‌های تهران به منظور حفظ بهداشت و حمل ونقل ایمن، در تعطیلات نوروز نیز انجام می شود.

  ترفع با بیان اینکه شهر تهران، امسال پر جمعیت‌ترین نوروز خود را تجربه می‌کند اما در عین حال با توجه به اینکه مردم در خانه‌های خود می مانند با نگاهی دیگر، پیش بینی می‌شود خیابان‌های تهران کم ترددترین نوروز این کلانشهر را تجربه کنند، تصریح کرد: برای جابه جایی مسافران به هر تعداد آمادگی داریم اما امیدوارم مسافران ناوگان اتوبوسرانی با توجه به شرایط موجود به حداقل برسد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان با تاکید بر اینکه همکاران و رانندگان خدوم این شرکت 365 روز در کنار مردم و در خدمت مسافران بودند، خاطر نشان کرد: ناوگان اتوبوسرانی تهران با وجود همه کمبودهای موجود تمام تلاش خود را به عمل آورد و تمامی توان خود را در جهت خدمت رسانی به شهروندان به کار گرفت.

   

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط