اطلس خودرو

ممنوعیت تردد در ۱۲ محور

افزایش ۱۱۵ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی

عصر خودرو- آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۳۱۱ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری طی شبانه روز گذشته از افزایش ۱۱۵ درصدی ترددها نسبت به روز قبل حکایت دارد.

افزایش ۱۱۵ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از مهر، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

  طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2311 ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 115 درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

  همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 13.1 درصد، اوج تردد بین ساعات 18 الی 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب نمایند.

  محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی در نوروز 99

  با توجه به شیوع بیماری واگیر کرونا در سطح کشور و سرایت آن به اکثر استان‌ها و از طرفی همراهی هم وطنان عزیز به توصیه‌های مسئولین وزارت بهداشت مبنی بر پرهیز از هرگونه سفر و تردد بین شهری و ماندن در منزل و در نتیجه عادی بودن شرایط ترافیکی محورها فعلاً تا اطلاع ثانوی هیچ محدودیت و ممنوعیت ترافیکی در ایام نوروز 99 به استثنا محمولات ترافیکی اجرا نمی‌گردد.

  تردد محمولات ترافیکی که از قبل پروانه عبور اخذ کرده اند در تمامی راه‌های اصلی برون شهری از ساعت 7 صبح روز دوشنبه تاریخ 99/01/11 تا ساعت 7 روز شنبه تاریخ 99/01/16 ممنوع می‌باشد.

  ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی:

  1- محور رامیان – اولنگ – شاهرود، واقع در استان‌های گلستان و سمنان، از مورخ 29 فروردین 95 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد.

  2- محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، از مورخ 17 تیر 96 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد.

  3- محور شهداد – نهبندان، واقع دراستان کرمان، از مورخ 26 فروردین 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد.

  4 - محور سی سخت – پادنا، واقع دراستان کهگیلویه و بویر احمد، از مورخ 26 آبان 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد.

  5 - محور وازک – بلده، واقع دراستان مازندران، از مورخ 26 آبان 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد.

  6 - محور گنجنامه – تویسرکان، واقع در استان همدان، از مورخ 26 آبان 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد.

  7 - محور پونل – خلخال، واقع در استان گیلان و اردبیل، از مورخ 26 آبان 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد.

  8 - محور سروآباد – پاوه، واقع دراستان کردستان، از مورخ 6 آذر 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد.

  9- محور خرم آباد – پلدختر، واقع در استان لرستان، از مورخ 7 بهمن 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد.

  10- محور خلخال – اسالم، واقع در استان اردبیل، از مورخ 19 اسفند 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد.

  11- آزادراه چالوس-مرزن آبادوبالعکس، واقع دراستان مازندران، از مورخ 1فروردین 99 تا اطلاع بعدی از ساعت 19 تا 7 روز بعد، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد.

  12 – محور رودبار - کهنوج، واقع در جنوب استان کرمان از مورخ 10 فروردین 99 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط