به دلیل بارش برف و نبود ایمنی کافی

ممنوعیت تردد در ۱۳ محور مواصلاتی

عصر خودرو- سازمان راهداری ضمن اعلام کاهش ۲۰ درصدی تردد‌های برون شهری در روز گذشته از ممنوعیت تردد در ۱۳ محور به دلیل بارش برف و شرایط جوی خبر داد.

ممنوعیت تردد در ۱۳ محور مواصلاتی
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از صدا و سیما، به جز محور‌های مسدود و ممنوع، بقیه محور‌ها، باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

  همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 18.3 درصد کل ترددهاست و اوج تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.
  محور‌های دارای بیشترین تردد طی 24 ساعت گذشته آزادراه کرج - قزوین در استان البرز با 59094 تردد و آزادراه کرج - تهران در استان البرز با 57977 تردد بود.
  همچنین ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی و نبود ایمنی کافی در محور‌های ذیل برقرار است:
  محور رامیان – اولنگ – شاهرود، واقع در استان‌های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، محور شهداد – نهبندان، واقع دراستان کرمان، محور سی سخت – پادنا، واقع دراستان کهگیلویه و بویر احمد، محور وازک – بلده، واقع در استان مازندران، محور گنجنامه – تویسرکان، واقع در استان همدان، محور پونل – خلخال، واقع در استان گیلان و اردبیل، محور سروآباد – پاوه، واقع دراستان کردستان، محور خرم آباد – پلدختر، واقع در استان لرستان، محور خلخال – اسالم، واقع در استان اردبیل، آزادراه چالوس- مرزن آباد و بالعکس، واقع در استان مازندران، محور رودبار - کهنوج، واقع در جنوب استان کرمان و محور رودبار – قلعه گنج، واقع در جنوب استان کرمان.

  برچسب ها
  کرمان موتور