برنج

توصیه سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران:

برای پیشگیری از ابتلاء به کرونا با دوچرخه رفت و آمد کنید

عصر خودرو- سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران به مردم توصیه کرد: در شرایط کرونایی برای رفت و آمدهای ضروری از دوچرخه استفاده کنند.

برای پیشگیری از ابتلاء به کرونا با دوچرخه رفت و آمد کنید
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، یوسف حجت با بیان اینکه رفت و آمد با دوچرخه موجب رعایت فاصله‌گذاری شده و خطر ابتلاء به کرونا را کاهش می‌دهد، گفت: دوچرخه‌سواری تا محل کار می‌تواند زمانی را که برای رفت‌وآمد صرف می‌کنید کاهش بدهد، و در عین حال، شما را از محیط‌های شلوغ و ویروسی دور نگه دارد.

  حجت افزود: دوچرخه‌سواری ضمن حفظ سلامت و افزایش ایمنی بدن، از لحاظ گسترش همه‌گیری ویروس، بی ضرر است و خطر آلودگی بر اثر تماس با سطوح آلوده را نیز کاهش می‌دهد.

  سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران یادآور شد: استفاده از دوچرخه برای ترددهای ضروری، ساده‌ترین راه برای کاهش ترافیک و هزینه‌های رفت و آمد، استفاده کمتر از خودروی شخصی و بهبود کیفیت هواست.

  حجت با اشاره به اینکه اکنون در کشورهای پیشرفته نیز دوچرخه سواری را به عنوان مهم‌ترین راهکار برای دور ماندن از کرونا مدنظر دارند، تاکید کرد: استفاده از دوچرخه می‌تواند بهترین روش خود مراقبتی و پیشگیری از ابتلاء به کرونا باشد؛ چراکه دوچرخه‌سواران نه تنها به طور خودکار فاصله خود را از دیگران حفظ می‌کنند، حتی اگر خودشان آلوده باشند، قدرت محافظت بیشتری در برابر دیگران دارند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط