فروش بی‌ام‌و در هند ۱۲ درصد کاهش یافت

عصر خودرو- میزان فروش شرکت خودروسازی در هند در سه ماهه نخست سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۱۲ درصد کاهش یافته است.

فروش بی‌ام‌و در هند ۱۲ درصد کاهش یافت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، شرکت خودروسازی بی‌ام‌و آلمان به تازگی آمار و گزارش‌های جدیدی منتشر کرده که نشان می‌دهد میزان فروش آن در بازار هند در سه ماهه نخست سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12.4 درصد کاهش پیدا کرده است.

  طبق بیانیه منتشر شده از سوریه این گروه خودروسازی در 3 ماهه منتهی به ژانویه 2020، 2482 دستگاه خودروی بی‌ام‌و که شامل برند زیرمجموعه مینی نیز می‌شود، روانه بازار هند شده است که از این میزان 2365 دستگاه خودرو به برند بی‌ام‌و و 117 دستگاه نیز به برند مینی تعلق داشته است.

  گزارش‌های پیشین منتشر شده از سوی این شرکت نشان می داد که بی ام و در هند در سه ماهه نخست سال 2019 میلادی، 2822 دستگاه فروخته و عرضه کرده بوده است.

  رودراتج سینگ، مدیر ارشد اجرایی شرکت بی‌ام‌و در این خصوص خاطرنشان کرده است: شیوع گسترده ویروس کرونا تمامی بخش‌های مختلف در کشورهای جهان از جمله هند را به شدت تحت تاثیر قرار داده و موجب شده چرخه اقتصاد و صنعت در این کشور بزرگ که بدون شک یکی از مهمترین و بزرگترین بازارهای فروش خودرو در جهان به شمار می رود، نیز از حرکت بایستد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط