​رئیس پلیس راهور ناجا:

پایان محدودیت ترددهای جاده‌ای از فردا

عصر خودرو- ​رئیس پلیس راهور ناجا گفت: از فردا محدودیت‌های ترافیکی کاملا برداشته شده و تردد در جاده‌ها به صورت عادی خواهد بود.

پایان محدودیت ترددهای جاده‌ای از فردا
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایلنا، سردار سید کمال هادیانفر رییس پلیس راهور ناجا با اعلام خبر فوق از آحاد مردم به واسطه همکاری صمیمانه آنها با پلیس راهنمایی و رانندگی در سراسر کشور برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی  تشکر  کرد و اظهار داشت: اجرای محدودیت های ترافیکی که از 8 فروردین آغاز شد تاثیر چشمگیری در کاهش و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا از خود برجای گذاشت.

  رئیس پلیس راهور ناجا گفت: کلیه محدودیت های ترافیکی (بین استانی) از فردا اول اردیبهشت99 کاملا برداشته شده و تردد در سطح کشور بصورت عادی جریان خواهد داشت.

  وی افزود: جا دارد از همه همکاران و خانواده های آنان که صبورانه در اجرای این طرح بصورت شبانه روزی تلاش نمودند و تاثیر بسزایی برای حفظ سلامتی مردم داشتند تشکر نمایم.

  سردار هادیانفر اظهار داشت:  دراین مدت تلاش براین شد تا از روشهای ارشادی و توصیه ای برای اجرای محدودیت های ترافیکی استفاده شود ، مگر در موارد خاص که از روی ناچاری، ضمانت های اجرایی را اعمال نمودیم.

  وی گفت: چون شرایط هنوز کاملا عادی نشده، بنابراین هموطنان عزیز از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و هنگام رانندگی با احتیاط کامل برانند و  از چهار تخلف عمده (سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز، عدم توجه به جلو در حین رانندگی و رانندگی در حالت خستگی و خواب آلودگی) که عامل حدود 80 درصد تصادفات رانندگی است پرهیز نمایند.

  برچسب ها
  کرمان موتور