رئیس پلیس راهور:

بازگشایی مراکز تعویض پلاک تا چند روز دیگر

عصر خودرو- رئیس پلیس راهور: مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند شروع به کار کنند.

بازگشایی مراکز تعویض پلاک تا چند روز دیگر
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سردار کمال هادیانفر  افزود: طبق دستورالعمل جدید وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا به ما ابلاغ شده است مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند بازگشایی کنند.

  وی افزود: بعد از دریافت این دستورالعمل جلسات هماهنگی با روسای شماره گذاری و شرکت‌های پیمانکار درخصوص مراکز تعویض پلاک برگزار کردیم و از چند روز گذشته کارشناسان پلیس راهور از مراکز تعویض پلاک بازدید و موارد ابلاغی از سوی وزارت بهداشت را با وضعیت موجود تعویض پلاک بررسی می‌کنند.
  رئیس پلیس راهور گفت: این پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده شامل کنترل ورودی‌های مراکز تعویض پلاک از طریق تب سنج، ضدعفونی کردن این مراکز، استفاده از تجهیزات پیشگیری از کرونا برای کارکنان و مراجعه کنندگان، نوبت دهی اینترنتی و رعایت فاصله در بین مراجعه کنندگان است.

  سردار هادیانفر افزود: البته به منظور جلوگیری از شلوغی و ازدحام مراجعه کنندگان به مراکز تعویض پلاک پذیرش به صورت خودرو‌های زوج و فرد انجام خواهد شد.
  وی درباره زمان دقیق بازگشایی مراکز گفت: احتمالا تا دو سه روز آینده مراکز تعویض پلاک بازگشایی خواهد شد.
  رئیس پلیس راهور کشور افزود: حدود 460 مرکز تعویض پلاک در کشور داریم و مراکزی که دستور‌های بهداشتی را رعایت نکنند، اجازه بازگشایی نخواهند داشت.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط