اطلس خودروکار کلیک

سرپرست پلیس راهور گیلان:

برداشتن محدودیت ترددها به منزله آغاز مسافرت نیست

عصر خودرو- سرپرست پلیس راهور گیلان با اشاره به برداشتن محدودیت تردد بین استانی از اول اردیبهشت ماه، گفت: این به معنای آغاز مسافرت ها از سوی هموطنان نیست.

برداشتن محدودیت ترددها به منزله آغاز مسافرت نیست
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، سرهنگ امیر طالبی با اشاره به برداشته شدن محدودیت تردد بین استانی از اول اردیبهشت ماه، اظهار کرد: شهروندان و هموطنان نباید تصور کنند که این به معنای سفر به گیلان و یا سایر استان‌ها است.

  وی هدف از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را صیانت و حفاظت از سلامت و ایمنی شهروندان و کنترل انتشار ویروس کرونا عنوان کرد و افزود: شهروندان گیلانی و هموطنان نباید برداشتن محدودیت‌های ترددی را به منزله آغاز مسافرت بدانند.

  سرپرست پلیس راهور گیلان با اشاره به گردشگر پذیر بودن این استان در تمام ایام سال، گفت: در حال حاضر شرایط استان گیلان به گونه‌ای است که از پذیرش مسافر تا مهار کامل کرونا معذوریم.

  وی تأکید کرد: شهروندان و هموطنان عزیز برای حفظ سلامت خود و خانواده‌هایشان از سفر به استان گیلان در حال حاضر خودداری کنند.

  سرهنگ طالبی با اشاره به اینکه از ابتدای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی 1000 خودرو توقیف شده است، گفت: هزار و 500 برگه جریمه نیز صادر شده است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط