اطلس خودرو

اعتماد راننده های تاکسی به مسافر جوان کار دستشان داد

عصر خودرو- رئیس کلانتری ۱۹۰ مجیدیه از دستگیری سارق جوانی که از اعتماد راننده های تاکسی سو استفاده می کرد و با دریافت کارت عابربانکشان حسابشان را خالی می کرد، خبر داد.

اعتماد راننده های تاکسی به مسافر جوان کار دستشان داد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از پلیس، سرهنگ "علی اصغر خانی" با اعلام این خبر گفت: اوایل هفته گذشته تعدادی از راننده های تاکسی با مراجعه به کلانتری 190 مجیدیه اعلام کردند که حساب های بانکی شان از سوی یک مسافر فریبکار خالی شده است.
  وی افزود: ماموران در تحقیق از راننده های تاکسی پی بردند که مرد جوان و شیک پوشی در نقش مسافر سوار بر خودرو شده و پس از اعتمادسازی به بهانه اینکه کارت عابر بانکش را در خانه جا گذاشته از راننده ها خواسته است تا کارت بانکی شان را در اختیار وی قرار دهند تا از مغازه های میوه فروشی و سوپر مارکت خرید کرده و پس از بازگشت به خانه پول قرضی را همراه با کرایه به حساب راننده ها واریز کند.
  این مقام پلیسی ادامه داد: مرد فریبکار پس از گرفتن کارت های عابر بانک راننده ها با در اختیار داشتن رمز کارت ها از خودرو پیاده شده و پا به فرار گذاشته و حساب طعمه هایش را خالی کرده است.
  رئیس کلانتری 190 مجیدیه اعلام کرد: تیم عملیات کلانتری با حضور در محل هایی که سرقت ها صورت گرفته بود تحقیقات میدانی را آغاز کردند و موفق شدند تصویری واضحی از سارق را در یک مغازه تعویض روغنی بدست بیاورند.
  سرهنگ خانی با اشاره به اینکه در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و بارها از سوی ماموران این کلانتری دستگیر شده است، گفت: ماموران پس از شناسایی مخفیگاه سارق جوان در منطقه شیان، با هماهنگی ها قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
  وی افزود: متهم ابتدا خود را بیگناه می دانست اما وقتی خود را در برابر شاکیان پرونده دید به ناچار لب به اعتراف گشود و به 10 فقره سرقت اعتراف کرد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط