اوتو ۳۶۰

حادثه مرگبار رانندگی در بزرگراه "آزادگان"

عصر خودرو- رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از برخورد کامیون با وانت نیسان در بزرگراه "آزادگان " خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و دو مصدوم برجای گذاشت.

حادثه مرگبار رانندگی در بزرگراه "آزادگان"
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " احسان مومنی "  اظهار داشت: ساعت 05:30 صبح روز گذشته ماموران پلیس راهور " پایتخت " از طریق اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 از وقوع حادثه رانندگی در بزرگراه "آزادگان" نرسیده به بزرگراه "خلیج فارس" مطلع و بلافاصله به همراه عوامل امدادی در محل حاضر شدند.
  وی افزود: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، راننده خودروی کامیون که در این مسیر در حال حرکت بوده با خودروی وانتنیسان که در کنار بزرگراه توقف کرده بود، برخورد می کند و در این حادثه راننده و سرنشینان وانتنیسان که در نزدیکی وانتنیسان ایستاده بودند، مصدوم می شوند.
  این مقام انتظامی با اشاره به اینکه به علت شدت ضربه وارده یکی از مصدومان حادثه در صحنه تصادف فوت می کند، افزود: با کمک عوامل امدادی دو مصدوم دیگر به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند. 
  رئیس اداره تصادفات پلیس راهور با بیان اینکه علت این حادثه تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده کامیون اعلام شده است؛ گفت: بررسی های تکمیلی حاکی از این است، راننده و سرنشینان خودروی وانتنیسان به علت خرابی خودرو، در کنار بزرگراه توقف و در نزدیکی خودروشان ایستاده بودند. 
  وی به رانندگان ضمن توصیه به رعایت سرعت مطمئه از آنان خواست: هنگام خرابی خودرو، آن در حاشیه امن جاده متوقف و ضمن استقرار علائم هشداری تا رسیدن عوامل امدادی از خودرو فاصله بگیرند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط