سقوط خودرو به دره ۳ کشته بر جای گذاشت

عصر خودرو- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جانباختن سه تن در پی سقوط خودرو سواری به دره‌ خبر داد.

سقوط خودرو به دره ۳ کشته بر جای گذاشت
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت 10:33 روز جاری عوامل انتظامی در پی تماس با سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، اعلام کردند که یک دستگاه خودرو سواری در انتهای یک دره سقوط کرده است. در همین راستا دو ایستگاه به محل حادثه واقع در انتهای بزرگراه شهید خرازی- ابتدای جاده وردیج اعزام شدند.

  وی با بیان اینکه یک دستگاه خودرو سواری پرشیا با سه نفر سرنشین به دلایل نامشخصی از مسیر خارج شده و به عمق 150 متری دره مجاور جاده سقوط کرده بود، گفت: آتش‌نشانان با تعبیه کارگاه و با استفاده از طناب‌های مخصوص به خودروی کاملا متلاشی شده رسیدند.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: آتش نشانان پس از جست و جوی اطراف با پیکر دو مرد حدودا 30 ساله و خانمی حدودا 25 ساله مواجه شدند که با توجه به فاصله دو پیکر از خودرو مشخص بود که در مسیر سقوط به بیرون پرتاب شده بودند.

  ملکی ادامه داد: پس از معاینات لازم مشخص شد که متاسفانه هر سه نفر جان خود را از دست داده‌اند. این افراد با برانکاردهای مخصوص به سطح جاده منتقل شدند و محل به عوامل انتظامی تحویل داده شد.

  به گفته وی، عملیات ساعت 12:56 با گذشت بیش از دو ساعت به پایان رسیده است.

  ملکی در پایان اظهار کرد: این حادثه حتما باید از سوی کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد، اما این موضوع که افراد از خودرو به بیرون پرتاب می‌شوند می‌تواند ناشی از این باشد که از کمربندهای ایمنی استفاده نکرده باشند. حتی در سفرهای کوتاه درون شهری توصیه می‌کنیم که از کمربند ایمنی استفاده شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط