اطلس خودرو

دستگیری دزد دوچرخه‌های تهران

عصر خودرو- سرکلانتر هفتم پایتخت از دستگیری ۲ سارق دوچرخه با ۲۵ فقره سرقت و یک مالخر خبر داد .

دستگیری دزد دوچرخه‌های تهران
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در این باره گفت: با توجه به افزایش سرقت دوچرخه از داخل پارکینگ منازل محدوده "نازی آباد" و مراجعه مالباختگان به کلانتری موضوع دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار تیم عملیات قرار گرفت.

  وی بیان داشت: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که سرقت ها بین ساعت 23 شب الی 4 صبح از داخل پارکینگ ساختمان ها انجام می شده و سارقان از غفلت شهروندان سوء استفاده و پس از ورود به پارکینگ دوچرخه های گران قیمتی که فاقد تجهیزات ایمنی بودند، سرقت می کردند.

  سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی از محل های سرقت مشخص شد که سرقت ها توسط دو سارق جوان 17 ساله انجام شده است، توضیح داد: مخفیگاه سارقان که ساختمان متروکه ای در محدوده کلانتری بود، شناسایی شد و مراقبت های ویژه آغاز و هنگامی که سارقان در ساختمان متروکه حضور داشتند با هماهنگی قضائی هر دو متهم دستگیر شدند.

  سرکلانتر هفتم پایتخت با اشاره به اینکه از مخفیگاه سارقان سه دستگاه دوچرخه سرقتی کشف شد، گفت: متهمان به 25 فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف و معترف شدند دوچرخه های سرقتی را به مالک مغازه قدیمی در حوالی میدان رازی فروخته اند.

  این مقام انتظامی تصریح کرد: با شناسایی مخفیگاه مالخر تیمی از ماموران کلانتری برای دستگیری متهم و بازرسی از آن مکان اعزام و موفق شدند علاوه بر دستگیری متهم، 10 دستگاه دوچرخه سرقتی از مغازه کشف کنند.

  براساس گزارش سایت پلیس و به گفته سرکلانتر هفتم هر 3 متهم با تکمیل تحقیقات مقدماتی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط