برنج

مدیرکل دفتر حمل‌ونقل کالای سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای:

پیگیر مشکلات کامیون داران در رابطه با لاستیک و قطعات یدکی هستیم

عصر خودرو- دغاغله گفت: امسال مشکلات کامیون‌ها از جمله لاستیک، قطعات یدکی و روغن را که مهم‌ترین دغدغه رانندگان است، پیگیری می‌کنیم.

پیگیر مشکلات کامیون داران در رابطه با لاستیک و قطعات یدکی هستیم
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، غلام حسین دغاغله مدیر کل دفتر حمل‌ونقل کالای سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اشاره به خروج کامیون‌های کالاهای اساسی از بنادر کشور گفت: از بندر چابهار در ایام عادی روزانه 100 تا 110 کامیون خارج می‌شد، اما در این ایام (شیوع کرونا) میزان خروجی کامیون‌های حامل کالاهای اساسی به 380 تا 400 کامیون در طول روز رسیده است. بنابراین ما در این ایام توانسته‌ایم از ظرفیت‌های بندر چابهار در جهت حمل کالاهای اساسی استفاده کنیم.

  او تاکید کرد:کمیته‌ای متشکل از انجمن‌های صنفی رانندگان شرکت‌های حمل‌ونقلی،کارشناسان حوزه حمل‌ونقلی و همچنین معاونت سازمان راهداری به صورت مستمر برگزار می‌شود، در این جلسات سعی شده است تا مشکلات مربوط به کامیون داران به صورت مرتب بررسی شود و برای رفع آن‌ها اقدامات لازم در دستور کار قرار بگیرد.

  معاون دفتر حمل و نقل سازمان راهداری با اشاره به اینکه در این ایام برای حمل کالاهای اساسی توسط رانندگان، اقدامات تشویقی از جمله ارائه سوخت، تخصیص لاستیک و قطعات یدکی را در نظر گرفته‌ایم و این اقدام و مزایا برای رانندگان ادامه خواهد داشت، افزود: برای رفع دغدغه رانندگان همواره اقداماتی از سوی سازمان راهداری انجام می‌شود و طبق دستور رئیس سازمان راهداری هم این اقدامات به صورت مستمر پیگیری می‌شود، اما باید واقعیت را در نظر بگیریم که کشور در شرایط تحریم قرار دارد و ممکن است نتوانیم برخی از کالا‌ها و یا قطعات را به صورت مستمر در اختیار رانندگان قرار دهیم.

  دغاغله تصریح کرد: به دلیل شرایط خاص کشور و همچنین تحریم‌های فلج کننده در سال‌های گذشته بسیاری از رانندگان با مشکل قطعات یدکی، لاستیک و روغن روبه‌رو شدند به طوری که قیمت آن‌ها در سال گذشته چندین برابر افزایش یافت، اما ما توانستیم با مدیریت صحیح و همچنین برنامه‌ریزی‌های دقیق این مشکل را تا حدودی برطرف کنیم.

  او با اشاره به اینکه رانندگان سرمایه‌های کشور به شمار می‌روند تاکید کرد: سال گذشته رانندگان در حوزه لوازم یدکی با مشکل روبه‌رو بودند که ما با پیگیری به موقع توانستیم اعتماد رانندگان را جلب کنیم، اما امسال هم قول می‌دهیم دغدغه و مشکلات رانندگان را پیگیری و آن‌ها را رفع کنیم؛ چرا که رانندگان در این شرایط با حضوری قدرتمند و پیگیر توانستند گام بلندی در رابطه با حمل کالا‌های اساسی بردارند.

  مدیر کل دفتر حمل‌ونقل کالای سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: همواره رفع مشکل رانندگان در حوزه حمل بار و مسافر مهم‌ترین اولویت ما به شمار می‌رود که در این خصوص اقدامات قابل توجهی را  در دستور کار قرار داده‌ایم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۹۰
    • خودرو امروز ۴۸۹
    • خودرو امروز ۴۸۸
    • خودرو امروز ۴۸۷
    • خودرو امروز ۴۸۶
    • خودرو امروز ۴۸۵
    • خودروامروز ۴۸۴
    • خودروامروز ۴۸۳
    • خودرو امروز ۴۸۲
    آخرین بروزرسانی ۱ روز پیش
    آرشیو