لیزینگ گردشگری

توزیع کارت سوخت سهمیه آزاد به جایگاه داران

عصر خودرو- مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: به جایگاه‌های سوخت در سراسر کشور کارت‌های سوخت با سهمیه آزاد تعلق داده ایم که روزانه ۱۰ هزار لیتر محدودیت سوخت گیری دارند.

توزیع کارت سوخت سهمیه آزاد به جایگاه داران
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از میزان، کرامت ویس کرمی در خصوص کارت‌های سوخت آزاد جایگاه داران اظهار کرد: کارت‌های سوخت با سهمیه آزاد در اختیار تمام جایگاه‌های سوخت گیری قرار داده ایم که این کارت‌ها روزانه تا 10 هزار لیتر بنزین محدودیت دارند.

  وی افزود: به جایگاه‌هایی که مصرف سوخت بیشتری نسبت به دیگر جایگاه‌ها دارند، بیش از یک عدد از این کارت‌ها عرضه کرده ایم که هیچ مشکلی در این خصوص به وجود نیاید.

  مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران بیان کرد: متقاضیانی هم که کارت سوخت خود را در اختیار دارند و در صورتی که سهمیه داشته باشند، می‌بایست از کارت و سهمیه خودروی خود استفاده کنند.

  ویس کرمی ادامه داد: این دو روش برای سوخت گیری در تمام جایگاه‌های کشور است و در صورتی که افراد به غیر از این دو روش اقدام به سوخت گیری کند، با فرد متقاضی و جایگاه دار برخورد خواهد شد.

  وی تصریح کرد: همچنین در صورتی که جایگاه داران از کارتی به غیر از کارت‌هایی که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در اختیارشان گذاشته است، اقدام به سوخت گیری کنند، این مورد نیز تخلف محسوب شده و با متخلف برخورد می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط