برنج

اعطای تسهیلات ۶۰میلیون ریالی به رانندگان با بیمه خویش فرما

عصر خودرو- سیزدهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا عصر دوشنبه به ریاست محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد.

اعطای تسهیلات ۶۰میلیون ریالی به رانندگان با بیمه خویش فرما
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از اقتصادآنلاین، در این جلسه آخرین وضعیت پرداخت وام یک میلیون تومانی به یارانه بگیران مورد بررسی قرار گرفت و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گزارشی در این راستا به جلسه ارائه کرد.

  همچنین در این جلسه پس از بررسی و تبادل نظر اعضای کارگروه درباره دستور العمل نحوه اعطای تسهیلات به شرکت های حوزه حمل و نقل برون و درون شهری، اعطای تسهیلات 60 میلیون ریالی با نرخ 12 درصد به رانندگان مسافربر برون و درون شهری با بیمه خویش فرما به تصویب رسید که مراحل اجرای آن از طریق وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی انجام خواهد شد.

  در جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا در خصوص چگونگی ارائه تسهیلات به بنگاههای آسیب دیده از کرونا گزارشی ارائه و نیز دستورالعمل اعطای تسهیلات برای کسب و کارهای مرتبط با بخش حمل و نقل مسافر برون شهری در حوزه حمل و نقل هوایی و ریلی با هدف پیشگیری از توقف فعالیت ها و حفظ اشتغال در این رسته بررسی و تایید شد تا پس از تصویب در ستاد ملی مقابله با کرونا از طریق وزارت راه و شهرسازی مورد اقدام قرار گیرد.

  بر اساس این مصوبه شرکت های فعال حوزه حمل و نقل هوایی و ریلی از 3 هزار و 500 میلیارد تومان تسهیلات برخوردار خواهند شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط