برنج

روزانه ۲۰۰ اتوبوس در شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تعمیر می‌شوند

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: روزانه ۲۰۰ اتوبوس در ۱۰ کارگاه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تعمیر می‌شوند.

روزانه ۲۰۰ اتوبوس در شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تعمیر می‌شوند
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، محمود ترفع درباره بازسازی اتوبوس‌های فرسوده در پایتخت اظهارداشت: ناوگان اتوبوسرانی تهران دارای 5800 دستگاه اتوبوس است که 54 درصد آنها فرسوده‌اند، بیش از نیمی از ناوگان به سن بازنشستگی رسیده است و همین موضوع، آماده به کار نگه داشتن اتوبوس‌ها را سخت و دشوار کرده است.

  وی با اعلام اینکه نیروهای پرتوان شرکت واحد با استفاده از دانش و تجربه خود طی یک سال گذشته 40 دستگاه اتوبوس دوکابین را به صورت کامل بازسازی کرده‌اند، عنوان کرد: وقتی اهمیت این اقدام دوچندان می‌شود که بدانیم این مهم با وجود کمبود قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز محقق شده است.

  مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر اینکه به طور متوسط روزانه بیش از 200 دستگاه اتوبوس در 10 تعمیرگاه این شرکت تعمیر می‌شوند، خاطرنشان کرد: زمان توقف اتوبوس در تعمیرگاه را به حداکثر یک روز کاهش داده‌ایم اما واقعیت این است که باتوجه به فرسودگی ناوگان، خدمات‌رسانی به شهروندان با دشواری و به سختی انجام می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط