اطلس خودروکار کلیک

ترافیک سنگین در هراز و کندوان

محور چالوس ۸ و ۹ خرداد یک طرفه می شود

عصر خودرو- مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده تونل شماره یک و محور چالوس به کرج محدوده مرزن آباد، ترافیک سنگین و بقیه مقاطع دو جاده، ترافیک نیمه سنگین است.

محور چالوس ۸ و ۹ خرداد یک طرفه می شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، بیان کرد: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس به کرج محدوده مرزن آباد سنگین است همچنین در ادامه مسیر ترافیک نیمه سنگین در برخی مقاطع گزارش شده است.

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در حال حاضر ترافیک در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده تونل شماره یک سنگین است و در ادامه ترافیک حدفاصل آب اسک تا پلور در هراز نیمه سنگین است.

  وی اضافه کرد: طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری تردد در محور فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت روان است.

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها یادآور شد: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

  محرابی نیا اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس نیمه سنگین است.

  * افزایش 15.7 درصدی ترافیک ‌جاده ها

  وی تاکید کرد: طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و سامانه‌های ترددشمار در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

  محرابی نیا اضافه کرد: بر اساس اطلاعات حاصل از رصد 2202 دستگاه ترددشمار جاده ای کل تردد ثبت شده در جاده نسبت به روز قبل 15.7 درصد افزایش دارد، در همین همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 10 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

  * انسداد ‌6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد:‌ در حال حاضر محور خرم آباد-پلدختر ‌در استان لرستان، محور سی سخت – پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور قزوین - همدان، جاده شهداد- نهبندان در استان کرمان و محور فرعی شمشک-دیزین ‌به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

  * آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور

  وی اظهار داشت: در شبانه روز گذشته، آزادراه کرج-تهران، آزادراه قزوین-کرج وآزادراه کرج-قزوین پرترافیک ترین جاده کشور بود.

  * کندوان 8 و 9 خرداد یک طرفه می شود

  محرابی‌نیا اضافه کرد: تردد خودرو از ساعت 13 روزهای هشتم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای قطعه یک آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه درمحل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

  * هراز 9 خرداد یک طرفه می شود

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در محور هراز تردد انواع وانت از ساعت 8 روز نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از شمال به جنوب محور هراز ممنوع است.

  محرابی‌نیا اظهار کرد‌: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه مورخ 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز 10 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

  * محدودیت تردد ناوگان سنگین ‌در جاده های منتهی به شمال‌ تا روز 10 خرداد

  وی اظهار کرد: در محور کندوان تردد کامیون و تریلر کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 روز چهارشنبه هفتم خرداد تا ساعت ساعت 12 روز شنبه 10 خرداد در محور هراز ممنوع است.

  وی بیان کرد: در محور فیروزکوه تردد تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز 9 خرداد از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر به فیروزکوه و تهران ممنوع است.

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز جمعه 9 خرداد ممنوع است.

  محرابی نیا گفت: تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 10 خرداد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

  وی اظهار داشت: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز نهم خرداد ممنوع است.

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در محورهای مشهد-قوچان-شیروان-بجنورد-آشخانه-جنگل گلستان و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت 7 الی 22 روز 9 خرداد ممنوع است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۱۳
    • خودرو امروز ۵۱۲
    • خودرو امروز ۵۱۱
    • خودرو امروز ۵۱۰
    • خودرو امروز ۵۰۹
    • خودرو امروز ۵۰۸
    • خودرو امروز ۵۰۷
    • خودرو امروز ۵۰۶
    • خودرو امروز ۵۰۵
    آخرین بروزرسانی ۲ روز پیش
    آرشیو