لیزینگ گردشگری

نماینده مجلس:

خودروسازها تولیداتشان را از نظر کیفی به‌روز کنند

عصر خودرو- نماینده مردم ورزقان در مجلس خواستار به‌روزرسانی تولیدات خودروسازی‌ها از نظر کیفی شد.

خودروسازها تولیداتشان را از نظر کیفی به‌روز کنند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، الله وردی دهقانی در تذکری در جلسه علنی صبح امروز یکشنبه خطاب به وزیر بهداشت نسبت به فساد در شبکه بهداشت و درمان استان آذربایجان شرقی هشدار داد و گفت: یکی از اهداف مجلس مبارزه با فساد است. ما شاهد بودیم این موضوع مورد بررسی قرار گیرد؛ چرا که بعضی از کارمندانی که در استان آذربایجان شرقی برکنار شدند در شهرستان‌های دیگر پست جدید گرفتند.

  وی درباره وضعیت پیش فروش خودرو نیز گفت: لازم است کسانی که خودرو ندارند و شرایط خرید خودرو را دارند با قیمت مناسب صاحب خودرو شوند. خودروسازها هم باید تولیداتشان را از نظر کیفی به روز کنند و قیمت خود را با قیمت جهانی متناسب کنند.

  دهقانی همچنین یادآور شد: شهرک صنعتی مس ورزقان نیمه تمام رها شده و تکمیل کارخانجات پایین دستی مس باید مورد توجه قرار گیرد.

  وی خطاب به وزرای نیرو و جهاد کشاورزی نیز گفت: دو سد در ورزقان ساخته شده که یکی از آنها سد مرزی است و آب آن از کشور خارج می‌شود که باید در این زمینه تمهیدی شود.

  نماینده مردم ورزقان در تذکری به وزیر راه نیز گفت: یکی از بزرگراه‌ها در حوزه انتخابیه من به دلایل شخصی و منافع محلی از مسیل اصلی تغییر داده شده، لازم است دستور دهند آن را به مسیر اصلی برگردانند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط