لیزینگ گردشگری

۱۷خرداد، قرعه کشی فروش فوق العاده

۱۸خرداد آغاز پیش فروش ۴۵هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو

عصر خودرو- مراسم قرعه کشی برای تخصیص ۱۵ هزار دستگاه از چهار مدل از محصولات ایران خودرو در قالب طرح فروش فوق العاده روز شنبه ۱۷ خرداد ماه با حضور نمایندگان وزارت صمت ، دادستانی کل کشور ، سازمان بازرسی ، پلیس راهور ناجا وسایر نهاد های ذیربط در سالن همایش های ساپکو برگزار می شود.

۱۸خرداد آغاز پیش فروش ۴۵هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، بابک رحمانی معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو در این‌باره گفت: ثبت نام و انتخاب محصول تا 14 خرداد به صورت شبانه روز انجام شد و پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، سایت برای انطباق اطلاعات ارایه شده توسط متقاضیان بسته شد.

  وی افزود: راستی آزمایی اطلاعات و بررسی محدودیت‌های اعمال شده برای ایجاد نظام توزیع عادلانه در بازه زمانی روزهای 15 و 16خرداد انجام شد.

  رحمانی اظهار کرد: اسامی منتخبین این طرح پس از پایان قرعه کشی و تایید نهادهای نظارتی به صورت عمومی منتشر می‌شود و برندگان تا 48ساعت فرصت دارند نسبت به واریز وجه خودروهای انتخابی خود اقدام کنند.

  معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو از آغاز عرضه 45 هزار دستگاه دیگر از محصولات این خودروساز از 18 خردادماه خبر داد و خاطرنشان کرد: در این طرح پیش فروش، 12 مدل از خودروهای تولیدی ایران خودرو قابل عرضه است.

  وی تصریح کرد: متقاضیانی که در قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو برنده نشده اندنیز می توانند در طرح پیش فروش 12 مدل از محصولات تولیدی این خودرو ساز مشارکت کنند.

  وی تاکید کرد: بازه زمانی تحویل خودرو در قالب طرح پیش فروش 4 تا 12 ماهه است که براساس قرعه کشی تعیین می شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط