برنج

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران مطرح کرد؛

تولید بخشی از قطعات اتوبوس در داخل کشور

عصر خودرو- ترفع درباره جزئیات جلسه شهرداری تهران با خودرو سازان جهت تولید اتوبوس و مینی بوس توضیحاتی داد.

تولید بخشی از قطعات اتوبوس در داخل کشور
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمود ترفع مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران در تشریح جزئیات جلسه شهردار تهران با خودروسازان جهت تولید یک هزار و 300 دستگاه اتوبوس تا پایان سال جاری با تاکید بر این نکته که جلسه خوبی برگزار شد گفت: در بخش تولید اتوبوس باید به این نکته تاکید کرد که بخشی از قطعات لازم برای ساخت اتوبوس در داخل کشور و کارخانه جات قطعه ساز تولید می شود.

  مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران افزود: شرکت های خودرو ساز به دلیل آن که خط تولید قطعه نیز دارند در تولید بخشی از قطعات اتوبوس و مینی بوس مشکلی ندارند اما بخش دیگری از قطعات باید از خارج کشور تامین شود.

  ترفع تصریح کرد: در حال حاضر یکی از شرکت های خودروساز تعداد 100دستگاه مینی بوس آماده دارد که در مراحل نهایی شدن است.

  او در پاسخ به این سوال که در حال حاضر با توجه به نوسانات نرخ ارز هزینه تولید یک دستگاه اتوبوس بالغ بر چه مبلغی است گفت: قیمت تمام شده یک دستگاه اتوبوس 12متری (تک کابین) رقمی بالغ بر 3 میلیارد تومان است.

  مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران افزود: اگر شهرداری تهران با خودرو ساز جهت تولید اتوبوس و مینی بوس تفاهم نامه امضاء کند در زیر مجموعه این تفاهم نامه تعدادی قرار داد نیز امضا می شود که می توان قرار داد های امضا شده را به سرانجام رساند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط