برنج

چالوس و هراز از ساعت ۱۳ یک طرفه می شوند

عصر خودرو- رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: از ساعت ۱۳ در محور هراز و چالوس از جنوب به سمت شمال محدودیت تردد اعمال خواهد شد.

چالوس و هراز از ساعت ۱۳ یک طرفه می شوند
نسخه قابل چاپ
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: از عصر روز گذشته شاهد بازگشت مسافران از شامال کشور به سمت محل های سکونت خود بودیم.

  وی افزود: این بار بازگشت مسافران در نیمه شب هم ادامه داشته و از صبح امروز هم بیشتر شده و مسافران بیشتری در حال بازگشت به شهر و دیار خود هستند.

  رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: با توجه به بار ترافیکی عصر امروز در جاده های شمالی تصمیم گرفته شد که دو محور کرج- چالوس و هراز یک طرفه شود.

  وی ادامه داد: در محور چالوس از ساعت 13 تردد از میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد ممنوع خواهد بود و حدود 3 ساعت بعد تردد از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه انجام خواهد گرفت.

  سرهنگ رحمانی گفت: در محور هراز هم از ساعت 13 تردد از رودهن به سمت آمل ممنوع خواهد شد و حدود 3 ساعت بعد تردد از آمل به سمت رودهن یک طرفه انجام خواهد گرفت.

  رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا افزود: در حال حاضر در محور آزاد راه قم در هر دو مسیر رفت و برگشت شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

  برچسب ها
  کرمان موتور