برنج

نماینده مجلس یازدهم:

تداوم اجرای طرح های پیش فروش، آرامش را به بازار خودرو باز می گرداند

خودروسازان بساط دلالان را جمع کردند

عصر خودرو- نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس معتقد است تداوم اجرای طرح های پیش فروش خودرو بخشی از تقاضای موجود را تامین کرده و عطش بازار را از بین می برد.

تداوم اجرای طرح های پیش فروش، آرامش را به بازار خودرو باز می گرداند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از خانه ملت، مصطفی طاهری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی درباره تاثیر اجرای طرح‌های پیش فروش بر بازار خودرو، گفت: از آنجایی که زمینه برای ثبت نام مصرف کنندگان اصلی در این طرح ها فراهم شده است، تقاضا برای خرید خودرو در بازار کاهش یافته و بساط دلالان جمع شده و قیمت ها متعادل می شود.

  نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در صورتی که تنها مصرف کنندگان اصلی بتوانند در طرح های پیش فروش خودرو ثبت نام کنند، بازار خودرو به ثبات بیشتری می رسد، افزود: تداوم اجرای این طرح ها بخشی از تقاضای موجود را تامین کرده و مشکلات صنعت خودروسازی را تاحدودی سامان می دهد.

  وی با بیان اینکه اگر سوداگران موفق به ثبت نام در طرح های پیش فروش شوند، قیمت چارچرخ ها در بازار سلیقه ای تعیین می شود، اظهار کرد: از آنجایی که با اجرای طرح های فروش فوری عطش بازار برای خرید کاهش می یابد، چارچرخ ها ارزان خواهند شد.

  این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه اگرچه اجرای طرح‌های پیش فروش خودرو با ایراداتی همراه بود اما با توجه به محدودیت‌های موجود می توان آن را قابل قبول دانست، اضافه کرد: خودروسازان باید با دقت و کنترل و حذف واسطه ها درصدد رفع اشکالات موجود باشند تا بتوان از اجرای این طرح ها نتیجه بهتری گرفت.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط