SKG

سازمان راهداری: وزارت کار پاسخگو باشد

وام ۶ میلیون تومانی به رانندگان پرداخت نشد

عصر خودرو- درحالی قرار بود پرداخت وام ۶ میلیون تومانی به رانندگان حمل‌ونقل عمومی مسافر از امروز آغاز شود که مقام مسئول سازمان راهداری گفت:هنوز این وام به رانندگان پرداخت نشده است.

وام ۶ میلیون تومانی به رانندگان پرداخت نشد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تسنیم، داریوش باقرجوان در پاسخ به این پرسش که با توجه به اعلام قبلی آیا امروز پرداخت وام به رانندگان بخش حمل‌ونقل عمومی آغاز شده است، اظهار کرد: تاکنون حدود 70 درصد از رانندگان مدارک خود را برای دریافت وام 6 میلیون تومانی تکمیل کرده‌اند، اما فعلا وام مذکور به رانندگان پرداخت نشده است.

  وی با بیان یان‌که رانندگان را تشویق کردیم برای دریافت این وام ثبت‌نام کنند، افزود: با توجه به این‌که سازمان راهداری به سامانه وزارت کار دسترسی ندارد، از طریق انجمن‌ها امور مربوط به پرداخت وام به رانندگان را رصد می‌کنیم.

  وی ادامه داد: با توجه به این مسئله، امروز با معاون اشتغال وزارت کار مکاتبه کردیم تا شرایط گزارش‌گیری از روند پرداخت وام به رانندگان برای سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای فراهم شود.

  مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافری سازمان راهداری با اشاره به این‌که متولی پرداخت وام به رانندگان وزارت کار است، تاکید کرد: به نظر می‌رسد وزارت کار باید در این زمینه بیشتر پاسخگو باشد.

  بر اساس این گزارش، معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی اوایل ماه گذشته از برنامه‌ریزی برای پرداخت وام 6 میلیون تومانی به پرداخت وام 6 میلیونی به 113 هزار و 51 راننده خبر داده بود. سود این وام 12 درصد و تنفس 4 ماهه برای بازپرداخت اقساط آن اعلام شده است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط