برنج

با حضور نایب رئیس مجلس در دومین نشست مشترک با اهالی صنعت و دانشگاه صورت گرفت؛

گام دوم برای پیگیری تولید خودروی ملی

عصر خودرو- نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دومین نشست مشترک برای تولید خودروی ملی با حضور مسئولان وزارت صمت و دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

گام دوم برای پیگیری تولید خودروی ملی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از خانه ملت، دومین نشست مشترک برای ساخت تولید خودروی ملی امروز (دوشنبه 2 تیرماه) در دفتر علی نیکزاد ثمرین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور مسئولان وزارت صمت و دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

  نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در این نشست مقرر شد تا کمیته مشترکی بین وزارت صنعت، معدن و تجارت شامل ایدرو و معاونت امور صنایع این وزارتخانه با دانشگاه علم و صنعت برگزار شود تا منجر به طراحی "پلت‌فرم ملی" برای ساخت خودروی ملی شود و به اشتراکاتی برای عملیاتی شدن این توافق برسند.

  جلسه نایب رئیس مجلس با اعضای خودروسازان و قطعه سازان
  لازم به ذکر است علی نیکزاد ثمرین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی چندی پیش پس از آنکه در جلسه با مسئولان دانشگاه علم و صنعت از آمادگی مسئولان این دانشگاه برای ساخت خودروی ملی مطلع شد، جلسه‌ای را بین مسئولان وزارت صمت و دانشگاه علم صنعت برگزار کرد.

  جلسه نایب رئیس مجلس با اعضای خودروسازان و قطعه سازان
  مسئولان دانشگاه علم و صنعت ادعا دارند که دانشکده خودرو فقط در این دانشگاه وجود دارد و در گذشته نیز با پرتاب ماهواره به فضا، توان خود را ثابت کرده‌اند. آن‌ها معتقدند در این شرایط اگر مسئولان دولتی نیز تمایل داشته باشند می‌توانند به ساخت خودروی ملی کمک کنند.

  پس از این اعلام آمادگی دانشگاه علم و صنعت، نیکزاد ثمرین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی جلسه‌ای را با حضور رئیس دانشگاه علم و صنعت و سرپرست وزارت صمت برگزار کرد و طرفین آمادگی خود برای ساخت خودروی ملی را اعلام کردند.

  جلسه امروز دومین نشست مشترک بین وزارت صمت و دانشگاه علم و صنعت در راستای موضوع طراحی و ساخت خودروی ملی بود./

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط