برنج

آریزو ۶ مدیران خودرو، خودرویی با تکنولوژی روز

عصر خودرو- شرکت مدیران خودرو در اواخر سال ۹۷ لوکس ترین سدان خود با نام آریزو۶ را معرفی کرد.

آریزو ۶ مدیران خودرو، خودرویی با تکنولوژی روز
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، این سدان لوکس با زبان جدید طراحی و تکنولوژی خیلی زود مورد توجه قرار گرفت. آریزو 6 جدا از طراحی زیبا و به روز به لحاظ تکنولوژی و امکانات نیز دارای نکات ارزنده ایی می باشد. نکته مهم نسل جدید گیربکس های سی وی تی است که در این خودرو و لوکس ترین محصول شرکت سازنده یعنی تیگو8 به کار رفته است. نکته جالب این است که این گیربکس سال گذشته به عنوان یکی از ده گیربکس برتر انتخابی توسط متخصصین عملکرد گیربکس در پر رقابت ترین بازار دنیا یعنی کشور چین انتخاب شد. بازدهی بالا  و کارایی مناسب از ویژگی های بارز این سیستم انتقال قدرت به حساب می آید.

  از سوی دیگر این گیربکس هماهنگی بسیار خوبی با موتور 1.5 لیتری توربو آریزو6 دارد که می تواند شتاب بسیار خوبی را ایجاد نماید. شتاب صفر تا صد این خودرو  حدود 9 ثانیه است و نکته جالب دیگر مصرف سوخت پائین سوخت است که در هر 100 کیلومتر حدود 7 لیتر می باشد و این خود هماهنگی موتور و گیربکس و تکنولوژی بالا را نشان می دهد.

  از سوی دیگر امکانات رفاهی روز چون دوربین 360 درجه، فرمان برقی، ترمز پارک برقی و اتوهلد در کنار امکانات ایمنی چون ایربگ های جانبی و پرده ایی، سیستم پایداری الکترونیکی، کنترل ضد لغزش و کنترل در سر بالایی  یک سدان مدرن، راحت و ایمن را ساخته است.

  آریزو6 هم اکنون به عنوان یک سدان زیبا و به روز با رقبای کره ایی خود چون کیا سراتو و هیندای النترا به رقابت می پردازد و حال با توجه به ممنوعیت واردات خود در 2 سال اخیر با توجه به گارانتی 5 سال یا 150000 کیلومتر و سرویس 2 سال یا 6 نوبت رایگان که یک امتیاز خاص است می تواند گزینه مطلوب کسانی باشد که تا پیش از این به دنبال سدان های وارداتی بودند؛ حال این چینی با کیفیت و زیبا به آنها چشمک میزند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط