برنج

ام‌وی‌ام ۳۱۵ پلاس با جذابیت بیشتر به زودی در بازار

عصر خودرو- شرکت مدیران خودرو در نظر دارد تا به زودی فیس لیفت جدید هاچ بک محبوب و پر طرفدار خود یعنی ۳۱۵ را وارد بازار نماید.

ام‌وی‌ام ۳۱۵ پلاس با جذابیت بیشتر به زودی در بازار
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»،  ام وی ام 315 در سال 1391 وارد بازار ایران شد که به شدت مورد استقبال واقع شد. فیس لیفت دوم این محصول در سال 1393 و مدل اسپورت آن در سال 1394 وارد بازار ایران شد. این هاچ بک زیبا و مدرن همواره از فروش خوب و جایگاه مناسب در بازار ایران برخوردار بوده و حال شرکت مدیران خودرو آماده می شود تا سومین فیس لیفت این محصول را وارد بازار نماید.

  315 جدید  با نام 315 پلاس، شاهد تغییراتی در نمای جلوی خودرو است. طرح سپر جلو و جلو پنجره که ظاهر مدرن تری را به خودرو بخشیده و این تغییر کاملا بر چهره خودرو ملموس میباشد. در نمای جانبی نیز رینگ های 15 اینچی با طراحی جدید جلوه خاصی را به خودرو داده است و وجود راهنما بر روی آینه های جانبی نیز از جمله تغییرات در بخش طراحی خودرو است.  اما با ورود به نمای داخلی ، شما کاملا با فضایی مشابه با ام وی ام ایکس 22 ، مینی کراس پرطرفدار بازار روبرو می شوید. داشبورد ، صندلی ها و رنگ پوشش داخلی برای 315 پلاس جدید و برای مشتریان ایرانی آشنا و مثبت می باشد. ارگونومی صندلی ها راحت تر و مناسب تر است و پوشش چرمی و دو رنگ آن حس بهتری را ایجاد می کند.

  در بخش فنی :
  در بخش فنی این خودرو دارای موتور 1.5 لیتری با قدرت 107 اسب بخار می باشد که از سیستم انتقال قدرت ( گیربکس ) 4 سرعته اتوماتیک برای سهولت در رانندگی از آن استفاده شده است که در مجموع هماهنگی مناسب میان موتور و سیستم انتقال قدرت وجود دارد که راضی کننده می باشد.

  آپشن ها :
  315 پلاس در بخش آپشن های ایمنی و رفاهی با دست پر آمده است. سان روف برقی، فرمان برقی، کروز کنترل، سیستم کنترل فشار باد تایرها و همچنین سیستم  ESP ( کنترل پایداری الکترونیکی ) از آپشن های اضافه شده نسبت به نسل قبلی می باشد تا 315 پلاس یک سر و گردن بالاتر و مجهزتر نسبت به رقبایش راهی بازار کشور گردد و موفقیت مدل های قبلی را تکرار نماید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط