برنج

معرفی شاسی بلندی که ۳۰۰ مایل برد دارد

عصر خودرو-خودروی نیسان آریا حداکثر ۳۰۰ مایل (۴۸۳ کیلومتر) برد دارد و از طراحی مینیمال در داخل اتاق آن استفاده شده است.

معرفی شاسی بلندی که ۳۰۰ مایل برد دارد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳:۰۰
  • معرفی شاسی بلندی که 300 مایل برد دارد
  • معرفی شاسی بلندی که 300 مایل برد دارد

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، استراتژی جدید نیسان برای بازگشت به مسیر و معرفی 10 مدل در 20 ماه آینده کاملاً در حال انجام است. پس از رونمایی از Rogue کاملاً جدید، زمان آن رسیده است که یک شاسی بلند دیگر را در نیسان ببینید اما این بار این خودرو موتور احتراق ندارد.

این خودرو طراحی کالا جدیدی دارد و طرفداران آن نیز خاص هستند. ظاهر آوانگارد نمایانگر عزیمت قابل توجهی از زبان طراحی پیری شرکت است. نیسان پیش نمایش این نگاه تازه در سال 2017 را با IMx انجام داده است.

نیسان قصد دارد این شاسی بلند را صفر کیلومتر را با موتور‌های برقی یک یا دوگانه بفروشد. نوع تک موتور FWD 215 اسب بخار (160 کیلووات) و 221 پوند فوت (300 نیوتون متر) گشتاور را در اختیار شما قرار می‌دهد، در حالی که تنظیم کننده دو موتوره AWD یک موتور 389 اسب بخار سخاوتمندانه (290 کیلووات) و 443 پوند فوت (600 نیوتن متر) است.

از نظر عملکرد، چرخ‌های عقب برای انجام کامل 0-62 مایل در ساعت (0-100 کیلومتر در ساعت) قبل از صعود در 99 مایل در ساعت (159 کیلومتر در ساعت) به حدود هفت ثانیه و نیم زمان نیاز دارند. سریع‌ترین آن‌ها با موتور‌های AWD و دوتایی، سرعت حرکت اسپرینت را در 5.1 ثانیه انجام می‌دهند و به 124 مایل در ساعت (200 کیلومتر در ساعت) می‌رسند.

براساس برآوردی که نیسان انجام داده است، Ariya حداکثر 300 مایل (483 کیلومتر) برد در ایالات متحده را ارائه می‌دهد. این تعداد برای نوع دوچرخه دور برد با بسته باتری 90 کیلووات ساعت قابل استفاده است که ظرفیت قابل استفاده 87 کیلووات ساعت دارد. یک باتری 65 کیلووات ساعت نیز وجود دارد که می‌توانید 63 کیلووات ساعت از آن استفاده کنید.

نیسان از طراحی مینیمال در داخل اتاق این کانسپت استفاده کرده است. تنها دکمه‌های فیزیکی برای تنظیم سیستم تهویه مطبوع در وسط داشبور و یک کلید چرخشی برای تنظیمات صفحه نمایش 12.3 اینچی کار شده است.

برچسب ها
کرمان موتور