اطلس خودروکرمان خودرو

جایگاه ویژه خودروی سدان در برنامه مرسدس بنز

عصر خودرو- این روزها بحث مقایسه سدان‌ها با شاسی بلندها و کراس اوورها حسابی داغ است، اما اکثر افراد می‌دانند که دوره خودروهای شاسی بلند است.

جایگاه ویژه خودروی سدان در برنامه مرسدس بنز
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، با این حال، مرسدس بنز همچنان به خودروهای سدان، خصوصا کلاس S که به تازگی از نسل هفتم آن رونمایی جهانی شد، پایبند است.

  با توجه به این موضوع، اولا کالنیوس رئیس شرکت مرسدس، ایده‌های خود را در یک نشست خبری با رسانه‌ها در میان گذاشت. کالنیوس از روند فروش شاسی‌بلندهای مرسدس ابراز خوشحالی و اعلام کرد که شاسی بلندهای مرسدس، حدود یک سوم از فروش کل خودروهای آلمان را در برمی‌گیرند.

  GLS مهم‌ترین محصول در خط تولید شاسی‌بلندهای آلمان است که همواره به تقاضای خریداران پاسخ می‌دهد. اما کالنیوس با اشاره به سدان‌های مرسدس، به ویژه کلاس S، امید خود را نسبت به این نوع خودرو از دست نداده است.

  به گفته وی، سدان‌های لوکس و درجه یک، بسیار محکم و قدرتمند هستند. کلاس S سدان، همچنان یک محصول پرفروش قدرتمند برای مرسدس به حساب می‌آید. در واقع، فروش عمده آن در بازار اروپا یا آمریکا نیست ، بلکه در چین است که ماهانه تعداد 700 دستگاه کلاس S سدان به فروش می‌رسد.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط