اطلس خودروکرمان خودرو

جزئیاتی از خودروی جدید فولکس

عصر خودرو- در اوایل ماه سپتامبر، شرکت فولکس واگن اعلام کرد از ID.۴ قبل از پایان ماه رونمایی می‌کند. هرچند هنوز این اتفاق رخ نداده، با این حال، یک تیزر جدید منتشر شده که قابلیت شارژ سریع این محصول را نشان می‌دهد.

جزئیاتی از خودروی جدید فولکس
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، فولکس واگن به طرز هوشمندانه قسمت‌هایی از ID.4 را با استتار پوشانده است تا به مخفی نگه داشتن جزئیات دقیق خودرو کمک کند. با این حال آنچه پنهان نیست، نمای زیبا و شیک خودرو است که به نظر می‌رسد مشابه تیزرهای قبلی باشد.

  محصول جدید فولکس واگن برخلاف خودروهای‌ مجهز به موتور درون‌سوز، دارای کیلومترشمار دیجیتالی کوچک در کنار نمایشگر اطلاعات و سرگرمی است که بالای داشبورد قرار می‌گیرد. یکی از ویژگی‌های داخلی که فولکس واگن به آن افتخار می‌کند نور ID است که به‌صورت یک نوار LED زیر شیشه جلو برای اعلام هشدار در خودرو و سایر اعلان‌ها به راننده، طراحی شده است.

  در اروپا انتظار می‌رود که این مدل برد 310 مایل (500 کیلومتر) را ارائه دهد، اگرچه احتمالا در ایالات‌متحده کمتر خواهد بود. نیروی خودرو از یک جفت موتور الکتریکی تامین می‌شود که 302 اسب بخار (222 کیلووات) تولید می‌کنند.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط