اطلس خودروکرمان خودرو

تبدیل خودروی قدیمی به گل فروشی متحرک!

عصر خودرو- زن برزیلی که به خاطر شیوع کرونا کارش را از دست داده بود، تصمیم گرفت با خرید یک خودروی قدیمی آن را تبدیل به گل فروشی کند.

تبدیل خودروی قدیمی به گل فروشی متحرک!
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، از شیوع کرونا در جهان بیش از 10 ماه می‌گذرد. دسامبر سال پیش بود که شیوع گسترده این ویروس در شهر ووهان چین مورد تایید قرار گرفت. کروناویروس پس از مدت کوتاهی تمام جهان را درگیر کرد. یکی از کشور‌های درگیر با کرونا کشور برزیل است.

  این کشور تاکنون بیش از 5 میلیون مبتلا به کرونا را به ثبت رسانده است که از این تعداد بیش از 150 هزار تن جان خود را از دست داده اند.

  شیوع کرونا در برزیل که یکی از قطب‌های بزرگ اقتصاد در جهان به شمار می‌رود موجب رکود در کسب و کار‌ها و افزایش بیکاری شده است. اتفاقی که موجب شده تا مردم این کشور از راهکار‌های جایگزین برای درآمدزایی استفاده کنند، مانند یک زن میانسال اهل این کشور.

  «والسینیا ماچادو»، زن میانسال برزیلی پس از آنکه کرونا موجب کسادی کسب و کارش شد تصمیم گرفت تا یک خودروی قدیمی خریداری کرده و آن را تبدیل به گل فروشی کند. این زن 51 ساله با تبدیل یک خودروی فولکس واگن بیتل به گل فروشی از این راه امرار معاش می‌کند. این زن گاهی در گوشه‌ای از شهر متوقف شده و به فروختن گل به شهروندان می‌پردازد و گاهی نیز با خودروی خود با گردش در سطح شهر گل می‌فروشد.

  او در این باره می‌گوید: من هیچ پولی برای پرداخت قرض هایم نداشتم؛ بنابراین به این فکر کردم که چطور می‌توانم زنده بمانم. همه چیز عالی پیش رفت. در سه روز اول با فروختن گل توانستم یک سوم هزینه (پیش پول) خرید این ماشین را تامین کنم.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط