اطلس خودروکار کلیک

تصادف زنجیره ای در جنوب تهران ۱۷ مصدوم داشت

عصر خودرو- تصادف زنجیره ای ۳ دستگاه اتوبوس بین شهری و یک دستگاه نیسان در بلوار شهید تندگویان منجر به مصدومیت ۱۷ نفر شد.

تصادف زنجیره ای در جنوب تهران ۱۷ مصدوم داشت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز شنبه درباره جزییات این سانحه رانندگی گفت: ساعت 1:11 دقیقه بامداد حادثه تصادف بین چند دستگاه خودرو در مسیر شمال به جنوب بلوار تندگویان بعد از خیابان شقایق به سامانه 125 و بلافاصله ماموران 3 ایستگاه آتش نشانی با امکانات کامل به محل اعزام می‌شوند.

  سید جلال ملکی افزود: با حضور آتش نشانان مشاهده شد که 3 دستگاه اتوبوس مسافربری بین شهری و همچنین یک دستگاه نیسان به‌دلایل نامشخص با یکدیگر برخورد کردند.

  وی ادامه داد: بر اثر این تصادف بخشی از مسیر مسدود شده بود که با کمک عوامل پلیس راهور بخشی از راه برای تردد خودروها باز شد.

  به گفته ملکی، آتش نشانان وارد عملیات نجات شدند و مسافران اتوبوس که برخی از آنها مصدوم بودند را از داخل اتوبوس خارج کردند.

  وی خاطرنشان کرد: در داخل اتوبوس سومی که مسافران بیشتری نیز داشت راننده و شاگرد در پشت داشبورد و فرمان محبوس شده بودند که آتش نشانان با تجهیزات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش داده و این 2 نفر مصدوم را خارج کردند.

  سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران یادآور شد: در پایان عملیات آتش نشانان، 14 مرد و 3 زن که از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شده بودند تحویل عوامل اورژانس شدند و محل جهت بررسی در اختیار کارشناسان پلیس راهور قرار گرفت.

  به گزارش ایرنا، به نظر می‌رسد باران نسبتا شدید تهران که هم اکنون نیز ادامه دارد از عوامل اصلی بروز این تصادف است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط