اطلس خودروکار کلیک

بر اساس گزارش کیفی خودروها در مهرماه؛

کیفیت خودروهای سنگین از سواری‌ها جلو زد

عصر خودرو- آخرین ارزیابی صورت گرفته از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) در رابطه با خودروهای سنگین تولیدی داخل در مهرماه نشان می‌دهد که کیفیت خودروهای سنگین نسبت به خودروهای سبک در سطح بسیار بهتری قرار دارد؛ به‌گونه‌ای که یک خودرو پنج ستاره را کامل کسب کرده و هفت خودرو چهارستاره‌ای و تنها سه خودرو سنگین، سه‌ستاره‌ای هستند.

کیفیت خودروهای سنگین از سواری‌ها جلو زد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، در گروه خودروهای سنگین تولیدی در بخش مسافربری در گروه خودروهای مینی‌بوس و میدل‌باس، ایسوزو سحر و مینی‌بوس شیلر که هر دو متعلق به شرکت بهمن‌دیزل هستند، توانسته‌اند چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.

  در بخش اتوبوس‌های بین‌شهری نیز اتوبوس بین‌شهری درسا از تولیدات شرکت عقاب‌افشان نیز موفق به کسب چهار ستاره کیفی شده است.

  همچنین در گروه خودروهای باری در بخش کامیونت‌ها، کامیونت ایسوزو NMR85 پنج ستاره کیفی و پس از آن به ترتیب، کامیونت ایسوزو NPR75K و کامیونت شیلر چهار ستاره و کامیونت الوند هم سه ستاره کیفی از پنج ستاره را کسب کرده‌اند.

  ارزیابی کیفیت کامیونت شیلر تولیدی مهرماه نشان می‌دهد که این خودرو در مهرماه ارتقا کیفیت داشته است؛ چراکه کامیونت شیلرهای تولیدی تا شهریورماه سال جاری سه ستاره‌ای بوده‌اند.

  همچنین کامیونت ایسوزو NMR85 هم که تا مردادماه در رده چهار ستاره کیفی بوده است، در تولید شهریور و مهرماه، کیفیت آن ارتقا یافته و پنج ستاره شده است.

  در بخش کامیون‌ها نیز به ترتیب کامیون ایسوزو NPR75M بهمن‌دیزل چهار ستاره کیفی، کامیون FAW TigerV8 سیبا موتور و بنز WH ایران‌خودرو دیزل هم سه ستاره کیفی به دست آورده‌اند.

  در دسته کشنده‌ها نیز کشنده FAW J6 سیباموتور و کشنده نیو فوتون Auman H4 شرکت ایران‌خودرو دیزل هریک چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.   کشنده FAW J6 هم دو ماهی است که ارتقا کیفیت پیدا کرده است.

  در مدل ارزیابی کیفی خودروهای داخلی این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۱۳
    • خودرو امروز ۵۱۲
    • خودرو امروز ۵۱۱
    • خودرو امروز ۵۱۰
    • خودرو امروز ۵۰۹
    • خودرو امروز ۵۰۸
    • خودرو امروز ۵۰۷
    • خودرو امروز ۵۰۶
    • خودرو امروز ۵۰۵
    آخرین بروزرسانی ۶ روز پیش
    آرشیو