اطلس خودروکار کلیک

در جدیدترین رتبه‌بندی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران اعلام شد؛

جهش ایساکو در شاخص رضایت مشتریان

عصر خودرو- بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو)، در مهر ماه امسال توانست با شش امتیاز رشد، جهش چشمگیری در شاخص رضایت مشتریان، ثبت کند.

جهش ایساکو در شاخص رضایت مشتریان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، معاون خدمات پس از فروش ایساکو در این باره گفت: طبق نظرسنجی‌ شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از مشتریان، امتیاز شاخص رضایت مشتریان شرکت ایران‌خودرو، در سال‌های اخیر به صورت مستمر رشد داشته و در مهر ماه امسال با کسب 774 امتیاز نسبت به مدت مشابه، رشد چشمگیر و بی‌سابقه‌ای را رقم زده است. این در حالی است که این شرکت در سه ماهه بهار و تابستان سال 99 نیز روند رو به رشدی داشته است.
  ماشاءاله وردینی در این باره گفت: ایساکو بر خلاف تمام موانع، همچون تحریم‌ها، شیوع بیماری کووید 19 در ده ماه اخیر، نوسان نرخ ارز و مسایل تامین از منابع داخلی و خارجی، با اجرای پروژه‌های عارضه‌یابی و برنامه‌ریزی دقیق و اجرای صحیح آن در راستای ارتقای خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو توانسته، همچنان در مسیر افزایش رضایت مشتریان خود، گام بردارد.
  معاون ایساکو افزود: در شرایط مذکور، حفظ و ارتقای رضایت مشتریان بیش از همیشه نیاز به دقت در برنامه‌ریزی، پیش‌بینی بازخورد عملکردها، بهینه‌سازی فرآیندها،  اجرای صحیح و تلاش مضاعف همکاران داشته و از این رو موفقیت حاصل، برای این مجموعه بسیار ارزشمند تلقی می‌شود.
  وی در ادامه به عللی که سبب این رشد چشمگیر در ارتقای رضایت مشتریان شده اشاره کرد و گفت: عواملی همچون تسریع در نوبت‌دهی نمایندگی‌ها و پذیرش خودرو، بهبود در تامین به موقع قطعات، افزایش کیفیت تعمیرات، هزینه پرداختی برای خدمات انجام شده و رفع کامل ایرادهای ثبت شده را می‌توان از علل این جهش برشمرد.
  وردینی همچنین از مسایلی نظیر، اجرای پروژه‌های پیگیری مشتریان (فالوآپ)، عارضه‌یابی و بهبود فرآیند پذیرش تا ترخیص، پیگیری و عارضه‌یابی مراجعات تکراری خودروها به شبکه نمایندگی‌ها، کنترل کیفیت تعمیرات انجام شده، افزایش استفاده مشتریان از اپلیکیشن ایساکو به منظور اخذ نوبت و درخواست خدمات امدادی و اجرای طرح‌های فوق‌برنامه در ایام خاص سال را از علل افزایش رضایت مشتریان ایساکو، بر شمرد.
  وی ضمن توصیه به مشتریان در خصوص بهره‌مندی از خدمات غیرحضوری در شرایط پاندمی ویروس کرونا گفت: راهبرد ما در مجموعه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو تکریم مشتریان و در اولویت قرار دادن خواسته‌های ایشان است و دستاورد این رویکرد، یازده سال صدرنشینی این شرکت در حوزه خدمات پس از فروش خودروسازان کشور بوده است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۱۳
    • خودرو امروز ۵۱۲
    • خودرو امروز ۵۱۱
    • خودرو امروز ۵۱۰
    • خودرو امروز ۵۰۹
    • خودرو امروز ۵۰۸
    • خودرو امروز ۵۰۷
    • خودرو امروز ۵۰۶
    • خودرو امروز ۵۰۵
    آخرین بروزرسانی ۶ روز پیش
    آرشیو