اطلس خودروکار کلیک

مدیرعامل ستاد معاینه فنی تهران خبر داد:

تسهیلات معاینه فنی برای تاکسی ها

افزایش ساعات کاری مراکز معاینه فنی

عصر خودرو- مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: هزینه مراجعه اول معاینه فنی خودروهای تاکسی در همه مراکز به مناسبت روز حمل و نقل رایگان است.

تسهیلات معاینه فنی برای تاکسی ها
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، حسین مقدم، مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران  درباره برنامه های ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در روز حمل و نقل اظهارداشت: به مناسبت روز حمل و نقل در 26 آذر جهت نکوداشت و تکریم از ناوگان حمل و نقل شهری با مشارکت سازمان تاکسیرانی هزینه مراجعه اول معاینه فنی خودروهای تاکسی در همه مراکز معاینه فنی شهر تهران رایگان خواهد بود.

  وی افزود: همچنین یک خط معاینه فنی در مراکز الغدیر، شقایق و چمران به این خودروها برای پذیرش خارج از نوبت اختصاص خواهد یافت و به صورت نمادین از رانندگان وسایل نقلیه سنگین درون و برون شهری به عنوان نمایندگان جامعه حمل و نقل کشور که در آن روز به مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین پایانه غرب مراجعه کنند تقدیر می شود.

  مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران خاطرنشان کرد: به این مناسبت جهت تسهیل در ارائه خدمات، همه مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین افزایش ساعت کاری خواهند داشت که متعاقبا در سایت رسمی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection.tehran.ir اعلام می شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط