اطلس خودروکار کلیک

رئیس سازمان صمت فارس:

سالانه ۲۰ هزار پژو در شیراز تولید می‌شود

عصر خودرو- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با اشاره به توسعه و پیشرفت صنعت خودروسازی در این استان، گفت: تولید دستگاه‌های خودرو پژو پارس در این شرکت از نظر کمی و کیفی رشد چشمگیری داشته و میزان تولید سالانه به ۲۰ هزار دستگاه رسیده است.

سالانه ۲۰ هزار پژو در شیراز تولید می‌شود
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، حمیدرضا ایزدی پنج‌شنبه 27 آذر در حاشیه بازدید مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از روند فعالیت‌های شرکت‌های خودروسازی و صنایع الکترونیک فارس، با تاکید بر لزوم حفظ و توسعه واحدهای موجود صنعتی در این استان و با اشاره به نوسازی ماشین آلات خط تولید، گفت: ایجاد سرمایه‌گذاری در صنایع مادر، حفظ واحدهای موجود و توسعه واحدهای صنعتی در بخش‌های مختلف از محوری‌ترین رویکردهای بخش صنعت استان است.

  ایزدی همچنین گفت: کیفی سازی محصولات داخلی، توجه به نقدینگی، بازسازی و نوسازی ماشین ‌آلات خط تولید و رشد صادرات نیز به عنوان رویکردهای محوری صنعت فارس در دستور کار قرار دارد.

  تولید 180 دستگاه خودرو در صورت دو شیفت شدن

  رئیس سازمان صمت فارس با اشاره به میزان تولید و اشتغالزایی صنعت خودرو سازی این استان، افزود: تولید روزانه شرکت ایران خودرو فارس، 85 دستگاه‌خودروی پژو پارس است و در این صنعت 200 نفر مشغول به کار هستند.

  او اضافه کرد: فراهم شدن زیرساخت‌ها و امکانات لازم، منجر به افزایش تعداد خودروهای تولیدی به 90 دستگاه در روز خواهد شد، در صورت دوشیفته شدن فعالیت‌ها میزان تولید به 180 خودرو افزایش می‌یابد.

  رئیس سازمان صمت فارس با اشاره به توسعه زیرساخت‌های صنعتی بیان کرد: همواره ارتقای کمی و کیفی محصولات و ظرفیت‌های تولیدی سایت ایران خودرو فارس، کیفی‌سازی و تنوع‌بخشی این شرکت بوده و با توجه به توسعه زیرساخت‌های صنعتی، ایجاد اشتغال پایدار، جهش تولید، گسترش فعالیت‌های اقتصادی و ایجاد صنایع پایین دستی را موجب می‌شود.

  ایزدی با تاکید بر شکوفایی بیش از پیش این صنعت در فارس، گفت: خوشبختانه برای جلب رضایت مصرف کنندگان اتفاقات خوبی رقم خورده و برنامه‌های مفیدی در جهت رشد و توسعه آن در نظر گرفته شده است.

  انتهای پیام

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۲۳
    • خودرو امروز ۵۲۲
    • خودرو امروز ۵۲۱
    • خودرو امروز ۵۲۰
    • خودرو امروز ۵۱۹
    • خودرو امروز ۵۱۸
    • خودرو امروز ۵۱۷
    • خودرو امروز ۵۱۶
    • خودرو امروز ۵۱۵
    آخرین بروزرسانی ۱۳ ساعت پیش
    آرشیو