اطلس خودروکار کلیک

معرفی خودرو؛

تغییرات چشمگیر در طراحی آئودی A۴ ۲۰۲۱

عصر خودرو- بازنگری در جدبدترین خودرو آئودی سبب ایجاد یک سیستم ۱۲ ولت خفیف هیبریدی شده است که اکنون در پیشرانه A۴ استاندارد است.

تغییرات چشمگیر در طراحی آئودی A۴ ۲۰۲۱
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، اخیرا تصاویر رسمی از آئودی A 3 سدان منتشر شده که ویژگی‌های طراحی جدید این محصول را به نمایش گذاشته است. طراحی جدید آئودی A4  نشان می‌دهد، این خودرو برای سال 2021 تغییرات بزرگی نداشته است، اما هنوز زیبایی خود را دارد.

خبر مهم در خصوص بازنگری در این خودرو خاص، وجود یک سیستم 12 ولت خفیف هیبریدی است که اکنون در هر دو پیشرانه A4 استاندارد است و هر نسخه 2.0 لیتری چهار توربوشارژ آن، 13 اسب بخار قدرت اضافی ایجاد می‌کند. پیشرانه 2.0 لیتری پایه در مشخصات A4، 40 اکنون 201 اسب بخار قدرت و 236 پوند فوت گشتاور را تولید می‌کند و همان مشخصات 2.0 لیتری A4، 45 ، می تواند 261 اسب بخار قدرت و 273 پوند فوت گشتاور را تولید ‌کند.

آئودی از موتور صفر تا 100 کیلومتر، برای A4 با قدرت 261 اسب بخار در 5.2 ثانیه صحبت می‌کند. در حالی که با سرعت 4.8 ثانیه، سه دهم سریعتر از آخرین A4 مورد آزمایش است. تجهیزات استاندارد بیشتری برای 2021 وجود دارد. پیشرانه چرخ جلو دیگر در دسترس نیست. اکنون تمام A4‌ها دارای سیستم چرخ محرک هستند.

دیگر تجهیزات استاندارد اکنون شامل سانروف، صندلی راننده گرم شونده با تنظیمات نیرو، کنترل آب و هوای سه منطقه‌ای، هشدار خروج از خط و روشنایی داخلی محیط است. A4 کنونی در اواسط چرخه عمر خود، در سال 2020 یک تصویر جدید دریافت کرده است.

اندازه گیری اتاق‌های داخلی کاملا استاندارد است و صندلی‌های جلو و عقب راحت هستند. یک فرمان سه اسپرت، کف صاف اسپرت، روکش مبلمان چرمی و آلکانتارا، منبت کاری آلومینیوم و درپوش‌های استیل ضد زنگ را برای دو پدال اضافه می‌کند.

صفحه نمایش سرگرمی  10.1 اینچی که جایگزین واحد‌های قبلی 7.0 اینچی و 8.3 اینچی برای سال 2020 شده بود، راضی کننده است. داخل کابین نیز بروزرسانی‌های مهمی را همراه خود دارد. طراحی کلی این فضا بدون نقص و مشتری پسند به نظر می‌رسد. دریچه‌های سیستم تهویه مقابل راننده که دو طرف فرمان قرار گرفته اند طراحی متفاوت و اسپرتی دارند.

در فضای بین نشانگر‌های سنتی آمپر نیز یک نمایشگر دیجیتال باکیفیت قرار گرفته که اطلاعات کاربردی خودرو را در اختیار راننده قرار می‌دهد. سیستم سرگرمی جدید آئودی از اپل کارپلی و اندروید اوتو پشتیبانی می‌کند. شارژر بی سیم، استارت دکمه‌ای و قسمت‌های کرومی رنگ از دیگر جذابیت‌های داخل کابین است.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط