اطلس خودروکار کلیک

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مطرح کرد:

تمام جایگاه‌های سوخت کشور موظف به عرضه شبانه روزی سوخت هستند

عصر خودرو- شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به شایعات فضای مجازی درباره تعطیلی بعضی از جایگاه‌های نفت‌گاز در ساعاتی از شب واکنش نشان داد.

تمام جایگاه‌های سوخت کشور موظف به عرضه شبانه روزی سوخت هستند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در واکنش به انتشار خبر‌هایی درباره تعطیلی بعضی از جایگاه‌های نفت‌گاز در ساعاتی از شب گفت:تمام جایگاه‌های عرضه این فرآورده در کشور فعال هستند و هموطنان می‌توانند موارد احتمالی را به این شرکت گزارش کنند.

  او افزود:تمام جایگاه‌های سوخت کشور موظف هستند شبانه‌روزی به هموطنان سوخت عرضه کنند و موارد احتمالی توقف عرضه سوخت در جایگاه‌های عرضه نفت‌گاز احتمالاً موقت و موردی و مربوط به پایان سوخت و سوختگیری دوباره مخازن جایگاه بوده است که در این موارد هموطنان می‌توانند به نزدیک‌ترین جایگاه مراجعه کنند.

  کاهی بیان کرد:سهمیه سوخت موردنیاز ماهانه رانندگان خودرو‌های سنگین بر اساس عملکرد و پیمایش و بر مبنای اطلاعات دریافتی از سازمان راهداری ماهانه در کارت سوخت این دسته از خودرو‌ها شارژ می‌شود.

  او در ادامه گفت: با توجه به اینکه به‌منظور جلوگیری از قاچاق سوخت، کارت آزاد عرضه نفت‌گاز به‌صورت محدود و تنها برای شرایط اضطراری در اختیار جایگاه‌های عرضه نفت گاز قرار گرفته، لازم است هموطنان به‌ویژه رانندگان وسایل نقلیه سنگین در نگهداری از کارت سوخت شخصی خود دقت لازم را داشته باشند.

  سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تأکید کرد: 2 هزار و 800 جایگاه عرضه نفت‌گاز در کشور فعال است که همه این جایگاه‌ها شبانه‌روزی فعال هستند و  به رانندگان وسایل نقلیه سنگین سوخت عرضه می‌کنند، اما در صورت بروز هرگونه مشکل و موارد تخلف احتمالی می‌توانند طی تماس با سامانه تلفنی 09627 این شرکت، شکایت خود را طرح، ثبت و پیگیری کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط