اطلس خودروکار کلیک

جزئیاتی جدید از سوبارو اوت بک ۲۰۲۲

عصر خودرو- سوبارو اوت بک ۲۰۲۲ (Outback) که در آینده عرضه می‌شود، دارای امکانات جالب و جدید است.

جزئیاتی جدید از سوبارو اوت بک ۲۰۲۲
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۱:۰۰
  • جزئیاتی جدید از سوبارو اوت بک 2022
  • جزئیاتی جدید از سوبارو اوت بک 2022
  • جزئیاتی جدید از سوبارو اوت بک 2022
  • جزئیاتی جدید از سوبارو اوت بک 2022

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سوبارو اوت بک 2022 (Outback) که در آینده عرضه می‌شود، دارای بسیاری از موارد جالب و جدید است. Outback نسل ششم این کارخانه خودروسازی است و قرار است به عنوان یک شاسی بلند متوسط ​​طبقه بندی ‌شود. اوت بک مدلی است که بیشتر مناسب افرادی است که به دنبال خودرویی در حد کوچک اما شاسی بلند است. برای سال 2022، اوت بک یک پیشرانه هیبریدی معرفی می‌کند که برجسته‌ترین مدل جدید است.

در این خودرو جدید، احتمالاً سطح تریم جدید باشد و بیشتر متمرکز برای رانندگی در جاده  است. این خودرو جدید، امکانات بسیار خوبی دارد و  از نظر ظاهری به خوبی طراحی شده است. جلوی این خودرو دارای چراغ‌های ظریف و مشبک رادیاتور برجسته ای هستند.

بیشترین تغییرات در این خودرو به روز شده، در قسمت پایین سپر است. در حالی که تغییرات در جلو کاملاً مشهود است، اما تغییرات زیادی در قیمت عقبی مشاهده نشده و به می توان گفت قسمت عقب تا حدودی بدون تغییر به نظر می‌رسد. بخش کاملی از استتار، سپر عقب را پوشانده است که نشان می‌دهد ممکن است تجدید نظر‌هایی در این زمینه انجام شود.

آنطور که از عکس ها مشخص است طراحی جدیدی برای لبه‌های سپر و همچنین دیفیوزر ارائه می‌دهد. رونمایی از این خودرو جدید اواخر امسال صورت خواهد پذیرفت. مدل فیس لیفت شده سوبارو با ارتقا سیستم تعلیق و گزینه‌های مختلف سفارشی سازی عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود هیچ تغییری در امکانات مکانیکی این خودرو صورت نگیر و این خودرو همان امکانات مکانیکی قبل یعنی یک موتور 2.5 لیتری تنفس طبیعی و یک توربو 2.5 لیتری را داشته باشد.

این اطلاعاتی که از این خودرو وجود دارد، تنها اطلاعات اولیه‌ای است که در اختیار داریم، زیرا هنوز هیچ اطلاعات رسمی از طرف شرکت خودروساز ژاپنی منتشر نشده است. انتظار داریم در هفته‌های آینده نمونه‌ اولیه این خودرو دیده شود تا با استفاده از آن بتوان به اطلاعات جدیدی رسید.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط